کد خبر:127 | 10:07:28 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراسان جنوبی رتبه برتر سی و دومین دوره انتخاب نمونه‌های ملی بخش کشاورزی را کسب کرد
خراسان جنوبی رتبه برتر سی و دومین دوره انتخاب نمونه‌های ملی بخش کشاورزی را کسب کرد
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: با وجود خشکسالی‌­های ۱۸ ساله خراسان جنوبی به عنوان دومین استان برتر در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی انتخاب شد و ۱۰ کشاورز نمونه استان تجلیل شدند. شعار سال: هاشم ولی‌پورمطلق صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با وجود خشکسالی­های ۱۸ ساله و […]

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: با وجود خشکسالی‌­های ۱۸ ساله خراسان جنوبی به عنوان دومین استان برتر در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی انتخاب شد و ۱۰ کشاورز نمونه استان تجلیل شدند.

شعار سال: هاشم ولی‌پورمطلق صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با وجود خشکسالی­های ۱۸ ساله و کمبود نزولات جوی این استان به عنوان دومین استان برتر در سی و دومین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی انتخاب شد.

وی افزود: همزمان با برگزاری این همایش که با حضور وزیر جهاد کشاورزی، معاونین، مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی و کشاورزان نمونه در زیر بخش‌های مختلف در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای ایران برگزار شد، از ۱۰ نمونه برتر بخش کشاورزی خراسان جنوبی در سطح ملی تجلیل شد.

خبر جدید  توزیع مناسب اعتبارات زمینه‌ساز تقویت همگرایی در خراسان‌جنوبی است

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این مراسم از ۱۵۳ نمونه بخش کشاورزی در ۱۵۰ رشته قدردانی شد کهاستان خراسان جنوبی به لحاظ دارابودن ۱۰ نمونه برتر، به عنوان دومین استان برگزیده کشور انتخاب شد.

ولی‌پورمطلق افزود: این در حالی است که خراسان جنوبی علیرغم خشکسالی‌های ۱۸ ساله و کمبود شدید نزولات جوی جزء خشک‌ترین استان‌های کشور به حساب می‌آید اما با این وجود کشاورزان پرتوان استان بر خشکسالی مسلط شدند و اوضاع را به نفع خود تغییر دادند.

وی یادآور شد: کشاورزان استان خراسان جنوبی با به کارگیری حداقل‌ها و استفاده از بهترین‌ها در رقابت‌های کشوری حائز رتبه برتر شدند و کسب این افتخار تنها در سایه تلاش و همت کشاورزان میسر شده است.

خبر جدید  پرداخت 57 فقره تسهیلات از محل منابع داخلی صندوق در اردیبهشت سال‌ 97

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: ابوالقاسم سلطانی از شهرستانزیرکوه در رشته نگهداری و بهره‌برداری از قنوات،ابوالقاسم چوپان ازبشرویه در رشتهمدیر نمونه بهره‌برداری، نگهداری و مشارکت در طرح انتقال آب با لوله و محمدحسین بخشی ازفردوس در رشته تولیدکننده نمونه زعفران جزو برترین­‌های کشاورزی استان در سطح ملی بودند که در سی­ و دومین مراسم تجلیل از نمونه‌­های ملی بخش کشاورزی، از آنها تجلیل شد.

رئیس جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: مهدی خدایی از بشرویه در رشته شرکت تعاونی تولید نمونه روستایی، فاطمه ذاکریان ازبیرجند در رشتهشرکت تعاونی نمونه زنان روستایی،طاهره درمیانی از درمیان در رشتهمدیرعامل نمونه صندوق اعتبارات خرد ویژه زنان روستایی و سیدحسین خیریه ازبیرجند در رشتهمدیرنمونه واحد تولید پرورش مرغ مادرگوشتی نیزاز دیگر برگزیدگان این جشنواره هستند.

خبر جدید  ۵ تیم ارزیاب و ۲ بالگرد امدادی به مناطق زلزله زده اعزام شدند

ولی‌پور مطلق خاطرنشان کرد:محمد تورانی از بشرویه در رشتهبهره­‌بردار نمونه در مدیریت پایدار خاک کشاورزی حفاظتی، علی صفری‌حاجی ازبشرویه در رشتهتولیدکننده نمونه پنبه و محمد رمضانی ازطبس در رشتهمرتع­‌دار نمونه در مناطق کمتر از ۲۰۰ میلی­متر بارندگی نیز جزو برترین­‌های کشاورزی استان در سطح ملی بودند که در سی­ و دومین مراسم تجلیل از نمونه‌­های ملی بخش کشاورزی، از آنها تجلیل شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۱۱دی ۹۶، کدمطلب:۱۶۱۶۹۱۳، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب