کد خبر:3557 | 12:21:50 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراسان جنوبی در اولویت نخست گاز رسانی قرار گرفت
خراسان جنوبی در اولویت نخست گاز رسانی قرار گرفت
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی صبح چهارشنبه در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور اسدیه اظهار داشت: در حال حاضر یکی از معضلات کشور تبعیض و بی عدالتی است. وی با بیان اینکه چند مصوبه در قانون بودجه داشته ایم که به عدالت اجتماعی نزدیک است، بیان کرد: در این راستا […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی صبح چهارشنبه در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور اسدیه اظهار داشت: در حال حاضر یکی از معضلات کشور تبعیض و بی عدالتی است.

وی با بیان اینکه چند مصوبه در قانون بودجه داشته ایم که به عدالت اجتماعی نزدیک است، بیان کرد: در این راستا مقرر شد میزان افزایش حقوق ها برای کسانی که حقوق بالاتری دارند کمتر و برای حقوق های پایین تر بیشتر باشد.

خبر جدید  نذر نان با طعم مهربانی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته نخبگان از این قانون مستثنی شدند چرا که نخبگان امید کشور هستند و باید کاری کنیم که بیشتر جذب کشور شوند.

عبادی عنوان داشت: همچنین حقوق های زیر دو میلیون  و پانصد هزار تومان از مالیات معاف و برای حقوق های بالاتر بین ۱۰ تا ۳۵ درصد مالیات در نظر گرفته شده است که این به عدالت اجتماعی نزدیک تر بود.

خبر جدید  نمایش تئاترعروسکی مترسک در جشنواره بین المللی یونیما_ مبارک

وی بیان داشت: همچنین برای پاداش پایان خدمت سقف تعیین شده و این میزان باید هفت برابر حداقل حقوق باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی همچنین به توجه ویژه به خراسان جنوبی در قانون بودجه اشاره کرد و گفت: در این راستا مقرر شد که سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان به عنوان اولویت نخست گازرسانی در بودجه امسال تعیین شده است.

خبر جدید  برنامه‌های سالروز ورود آزادگان در خراسان‌جنوبی اعلام شد

عبادی اضافه کرد: تحقق این امر کاری بسیار مشکل بود چرا که با مخالفت برخی استان ها همراه بود اما با تلاش نمایندگان محقق شد.

وی همچنین از افزایش ۶۵ میلیارد تومان به بودجه عمرانی استان در قانون بودجه خبر داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب