کد خبر:34752 | 1:28:38 - یکشنبه 17 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خراسان جنوبی|مدیران باید در شهرستان محل خدمت خود ساکن باشند
خراسان جنوبی|مدیران باید در شهرستان محل خدمت خود ساکن باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مدیران باید در شهرستان محل خدمت خود ساکن باشند گفت: خدمت به مردم باید سرلوحه برنامه‌های مدیران قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند،محمدرضا حسنیمقدم ظهر امروز درمراسممعارفه فرماندار جدید سرایانبا اشاره به حضور شکوهمند مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: این مردم استحقاق خدمات به صورت شبانه روزی را دارند به همین دلیل خدمت به مردم باید سرلوحه برنامههای مدیران قرار گیرد.

وی خواستار اصلاح فرایندهای اداری در رفع گرفتاریها و افزایش رضایتمندی مردم شد و در ادامه بر طراحی راهبرد جدید و کاربردی برای اجرایی کردن فرایندهای اداری تاکید کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه وزارت کشور باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا فرمانداران و بخشداران کشور نیروهای توانمندی باشندگفت: از همه سرمایههای نظام اسلامی بدون توجه به جناح و خطباید استفاده کرد.

خبر جدید  سازه‌های آبخیزداری خراسان جنوبی ۳۳ میلیون مترمکعب آبگیری شد

حسنیمقدم افزود: مدیران باید در شهرستان محل خدمت خود ساکن باشند و همه مسئولان از تمام ظرفیتهای قانونی و پتانسیل منطقه برای رفع مشکلات اقدام کنند و تخصص، اخلاق اسلامی و تاکید بر اجرای قانون از ملاکهای انتخاب فرماندار است.
وی با قدردانی از خدمات و تلاشهای کریمیفرماندار سابق از فرماندار جدید سرایان خواست تا با استفاده از همه قابلیتهای شهرستان در رفع گرفتاریهای مردم و پیشرفت و توسعه شهرستان با پرهیز از خط کشیهای سیاسی استفاده کند.

فرماندار جدید سرایان نیز در این مراسم با بیان اینکه از توانمندیهای محلی و منطقهای به منظور پیشرفت و توسعه شهرستان با کمک و همراهی مردم بهره خواهد گرفتافزود: در این مسیر از همه قابلیتها و سرمایه انسانی به عنوان بزرگترین سرمایه اجتماعی بهره میگیریم.

خبر جدید  دانشجویان خراسان جنوبی ۱۰ اسفند به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند

رسولیمقدم افزود:از مدیران دستگاههای اجرایی خواست در شرایط محدودیت مالی به توانمندسازی نیروهای اداری خود اهتمام ورزند.

وی در ادامه به قابلیتهای گردشگری و معدنی و دیگر توانمندیهای شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: اعتقاد دارم در فعالیتها باید به ارزش افزوده در زنجیره ارزش پرداخته شود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  ‌منتخب طبس در مجلس: مهم‌ترین وظیفه مجلس یازدهم حذف وابستگی نفتی ‌است
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب