کد خبر:645 | 8:17:54 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خانه‌دار شدن ۱۶۶ خانوار تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی
خانه‌دار شدن ۱۶۶ خانوار تحت حمایت کمیته امداد خراسان‌جنوبی
گروه اجتماعی: مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری،۱۶۶ خانوار تحت حمایت خراسان‌جنوبی در مناطق شهری و روستایی، صاحب‌خانه شدند. محمود گل محمدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المنللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: […]

گروه اجتماعی: مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری،۱۶۶ خانوار تحت حمایت خراسان‌جنوبی در مناطق شهری و روستایی، صاحب‌خانه شدند.

محمود گل محمدی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المنللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تهیه مسکن مناسب برای اقشار آسیب‌پذیر یکی از برنامه‌ها و خدمات اساسی کمیته امداد است و رفع مشکل خانوارهای تحت حمایت، می‌تواند مسیر توانمندسازی و خودکفایی مددجویان را فراهم کند.
وی با اشاره به اینکه سرپناه مناسب و مقاوم بخش مهمی از نیازهای اساسی مددجویان را کاهش می‌دهد، افزود: بهره‌مندی خانوارهای تحت حمایت از مسکن مناسب، موجب دلگرمی خانوارهای تحت حمایت می‌شود و از ابتدای سال جاری با کمک این نهاد ۱۶۶ خانوار تحت حمایت، شامل مددجویان روستایی و شهری صاحب‌خانه شدند و در این زمینه بیش از ۲۳ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال هزینه شده است.
مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی ادامه داد: نیاز عمده مددجویان تحت حمایت در حوزه مسکن تعمیرات است به‌طوری‌که در بسیاری از منازل با تعمیرات جزئی یا کلی اعم از ساخت سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، توسعه فضای جانبی می‌توان منازل مددجو را به وضعیت مطلوبی ‌رساند.
گل محمدی بیان کرد: کمک به تعمیرات کلی و جزئی یک هزار ۱۵۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت، شامل تعمیرات داخلی منازل حصارکشی، ساخت حمام و سرویس بهداشتی مددجویان از دیگر فعالیت‌های عمرانی این نهاد است.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری ۱۱ میلیارد و ۷۲۹ میلیون ریال هزینه شده است، افزود: بسیاری از مددجویان تحت حمایت در استان دارای مسکن نامناسب و اجاره‌نشین هستند و از همکاری خیران و گروه‌های جهادی در ساخت مسکن محرومان، می‌توان به‌عنوان یک الگو برای ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف استفاده کنیم.

خبر جدید  طرح تلاوت نور در مسجد فاطمه الزهرا(س) حاجی‌آباد برگزار می‌شود

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب