کد خبر:4120 | 16:46:14 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور خراسان جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران
حضور خراسان جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی اخلاقی پور شنبه شب در جلسه هماهنگی معرفی صنایع دستی و جاذبه‌های گردشگری خراسان‌جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ  چهار تا ۱۱ فروردین در مشهد برگزار می‌شود. مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی بیان کرد: نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد که با هدف معرفی صنایع دستی […]

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی اخلاقی پور شنبه شب در جلسه هماهنگی معرفی صنایع دستی و جاذبه‌های گردشگری خراسان‌جنوبی در نمایشگاه نوروزگاه ایران اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ  چهار تا ۱۱ فروردین در مشهد برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی بیان کرد: نمایشگاه نوروزگاه ایران در مشهد که با هدف معرفی صنایع دستی نقاط مختلف ایران برگزار می‌شود فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی فروش صنایع دستی و معرفی خراسان‌جنوبی است.

اخلاقی پور بیان داشت:سالن عطار نیشابوری بامساحت دو هزار و ۴۰۰ متر مربع مفید به خراسان جنوبی اختصاص یافته است و دو هزارمتر نیز فضای بیرون نمایشگاه جهت حضور مرز نشینان و عشایربه منظور برپایی سیاه چادر و معرفی فرهنگ عشایری و مرز نشینی استان در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  دست واسطه ها را در فروش صنایع دستی کوتاه کنیم

اخلاقی پور همچنین بیان کرد: همچنین در این نمایشگاه وی ای پی  فرش ، وی آی پی  جهت مذاکرات مقامات استان با هم تراز خود در سطح کشور ،وی آی پی جهت مذاکرات خریداران و فروشندگان و تنظیم قراردادها برای استان در نظر گرفته شده است.

اخلاقی با اشاره به جمعیت ۵ تا ۷ میلیونی زائر و مسافر در مشهد ادامه داد: حتی اگر نیمی از این جمعیت از نمایشگاه بازدید داشته باشند، جمعیت مخاطب بالایی برای معرفی خراسان‌جنوبی وجود دارد.

خبر جدید  تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام در چاهک موسویه قاینات

وی با اشاره به اینکه خراسان‌جنوبی در حوزه فرش دو برند فرش مود و فرش قهستان را داشته است، افزود: ولی در حال حاضر از این برندهای جهانی خبری نیست که باید دوباره احیاء شود.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان‌جنوبی گفت: همچنین باید تولیدات منحصر به فرد خراسان‌جنوبی برندسازی شود تا مخاطب بیشتری را جذب خود کرده و زعفران خراسان‌جنوبی به نام خود این منطقه فروخته شود.

اخلاقی اظهار کرد: نمایشگاه سوغات، هدایا و صنایع دستی به نام نوروزگاه ایران در عرصه‌ای به مساحت چهار هزار و ۵۰۰ متر عمومی و دو هزار و ۴۰۰ متر مفید برگزار می‌شود که امیدواریم فعالان عرصه صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از این فرصت بهره گیرند.

خبر جدید  مستند چنشتی‌ها؛ روایتی از آیین ناشناخته اهالی روستای چنشت

وی با بیان اینکه متولی کار در استان سازمان همیاری شهرداری‌ها است، یادآور شد: همچنین شرایطی را فراهم کرده‌ایم که در صورت تمایل برای قرارداد در یک فضای مناسب این امر محقق شود.

همچنین در این جلسه برخی از فعالان صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی راهکارهای خود را برای معرفی صنایع دستی و جاذبه‌های گردشگری خراسان‌جنوبی بیان کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب