کد خبر:1320 | 19:02:51 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوانان انقلابی صحنه آرایی منطقه را به نفع جبهه مقاومت تغییر دادند
جوانان انقلابی صحنه آرایی منطقه را به نفع جبهه مقاومت تغییر دادند
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مهدی رحیم آبادی عصر چهارشنبه در یادواره شهدای امامزادگان باقریه بیرجند و شهدای انقلاب اظهار کرد: ارتباط ما با معصومین(ع) نباید در اشک ریختن بر مصیبت‌های آنان خلاصه شود. رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان‌جنوبی بیان کرد: علاوه بر توسل و اشک، باید راه و مسیر اهل بیت(ع) را بشناسم […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مهدی رحیم آبادی عصر چهارشنبه در یادواره شهدای امامزادگان باقریه بیرجند و شهدای انقلاب اظهار کرد: ارتباط ما با معصومین(ع) نباید در اشک ریختن بر مصیبت‌های آنان خلاصه شود.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان‌جنوبی بیان کرد: علاوه بر توسل و اشک، باید راه و مسیر اهل بیت(ع) را بشناسم و در این صورت به وظیفه خود عمل کرده‌ایم.

رحیم آبادی با اشاره به اینکه باید از محبت به معصومین(ع) فراتر رفته و شیعه حقیقی آنان باشیم، ادامه داد: ما به عنوان یک مسلمان باید به این نکته توجه داشته باشیم که توسل و اشک برای اهل بیت(ع) مستحب است اما عمل به دستورات و پیروی از آنان بر ما واجب است.

خبر جدید  ادارات در نشر اندیشه‌های امام خمینی(ره) بیشتر به میدان بیایند

وی  با بیان نکاتی از زندگی حضرت زهرا(س)، گفت: محوری‌ترین مسئله‌ای که از حضرت فاطمه(س) می‌توان الگو گرفت حمایت از رهبر دینی و تلاش برای تشکیل حکومت اسلامی است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ما امروز در حکومت اسلامی زندگی می‌کنیم که حضرت فاطمه(س) و امام حسین(ع) برای آن مجاهدت‌ها کردند و آرزوی معصومین(ع) بوده است.

خبر جدید  دستگیری عاملان شهادت 2 مامور نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی

رحیم آبادی با اشاره به شرایط منطقه بیان کرد: جوانان انقلابی صحنه آرایی منطقه را به نفع جبهه مقاومت تغییر داده و نقشه‌های استکبار جهانی از پرورش تروریست را بر هم زدند.

وی ادامه داد: البته در کشور مشکلات اقتصادی عدیده‌ای نیز داریم که یک بخش آن به تحریم‌های دشمن برمی‌گردد اما برای بخش دیگر آن مسئولین و متولیان امر باید با جدیت برنامه‌ریزی کنند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه افزود: یک بخش دیگر از مشکلات اقتصادی به عمل نکردن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های اقتصادی برمی‌گردد.

خبر جدید  تحویل بیش از 3200 قلم کالای آموزشی نو به مدارس

رحیم آبادی گفت: سؤال این است کشوری که جوانانش انرژی هسته‌ای را بومی‌سازی کرده و در نانو رتبه برتر را در جهان دارند آیا قادر نیستند مشکلات اقتصادی را حل کنند، که بی‌شک با تلاش و پشتکار این امکان میسر می‌شود.

وی اظهار کرد: مسئولیت یک امانت و فرصت برای ادای دین به امام(ره) و شهدا است و نباید گذاشت دشمن با شایعه‌پراکنی مردم را ناامید کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب