کد خبر:4304 | 12:13:42 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در بیرجند برگزار می‌شود
جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در بیرجند برگزار می‌شود
گروه معارف- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی از برگزاری جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت و ایثار در ۱۷اسفند در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور واحد بیرجند خبر داد. به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، محمدرضا فخر، امروز۱۵ اسفند، در نشست خبری اظهار کرد: این جشنواره از سال ۹۲ در کشور استارت […]

گروه معارف- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی از برگزاری جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت و ایثار در ۱۷اسفند در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور واحد بیرجند خبر داد.

به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، محمدرضا فخر، امروز۱۵ اسفند، در نشست خبری اظهار کرد: این جشنواره از سال ۹۲ در کشور استارت خورد که تا سال ۹۴ تجلیل خانواده شهدا و ایثارگران را برعهده داشت اما از سال ۹۴ به صورت همایش مرکزی با حضور مسولین هر استان برگزار می‌شود.
وی افزود: هدف اصلی از برگزاری این همایش ترویج سیرت فاطمی در سطح کشور است چرا که خانواده شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس و در زمان حال صبر، مقاومت و تحملی قابل تحسین را دارند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی بیان کرد: امسال نیز اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در نظر دارد در روز ۱۷ اسفند در دانشگاه پیام نور بیرجند از خانواده‌های شهدا تجلیل کند.
فخر با بیان اینکه بیش از ۷۵ نفر در سال ۹۴ و در سال ۹۵ حدود ۱۱۰ نفر مورد تجلیل قرار گرفتند، افزود: امسال نیز آماده تجلیل از ۷۲ خانواده خواهیم بود.
وی ادامه داد: در این دوره از همایش خانواده‌های معظم شهدای مرزبانی مورد توجه ویژه قرار گرفتند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی بیان کرد: رونمایی از کتاب شهر بانوان خراسان‌جنوبی در زمینه دفاع مقدس یکی از برنامه‌های مهم پیش رو در سال جاری است.
فخر یادآور شد: امیدواریم که بتوانیم با کمک تمام دستگاه‌های اجرایی در هرچه باشکوه برگزار کردن این مراسم کوشا باشیم چرا که شهدا حق برگردن ما دارند.
انتهای پیام

خبر جدید  989 زندانی استان حافظ قرآن شدند

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب