کد خبر:986 | 10:08:00 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام بیش از ۷۵۰ قاینی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
ثبت نام بیش از ۷۵۰ قاینی در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاین گفت: ٧٥٧ نفر از شهرستان قاینات در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کردند. عباس میرزنگویی، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قاین در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاین گفت: ٧٥٧ نفر از شهرستان قاینات در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کردند.

عباس میرزنگویی، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قاین در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه در اسفندماه سال جاری به صورت کشوری برگزار می‌شود.
وی افزود: این آزمون با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و موسسات فرهنگی قرآن وعترت در خراسان‌جنوبی و شهرستان قاینات همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاین بیان کرد: این آزمون با چهار موضوع حفظ قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت(ع) و انس با قرآن در ٢٤ رشته به صورت کتبی یازدهم اسفند ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
میرزنگویی افزود: ۷۵۷ نفر در شهرستان قاینات ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۸۰ نفر خانم و ۱۷۷ نفر آقایان هستند.
وی ادامه داد: شهرستان قاینات پس از بیرجند و طبس بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون را دارد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان قاین یادآور شد: پس از برگزاری این آزمون، برای نفراتی که حد نصاب نمره قبولی را کسب کنند گواهینامه قبولی و برای نفرات برتر علاوه بر گواهینامه لوح تقدیر و هدایایی از طرف معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهداء خواهد شد.

خبر جدید  اعلام خاموشی های اضطراری برق امروز

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب