کد خبر:1114 | 12:41:42 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تولید مستند «مادران نمونه» در شبکه خاوران
تولید مستند «مادران نمونه» در شبکه خاوران
گروه اجتماعی: مدیرکل جدید صدا و سیمای خراسان‌جنوبی گفت: مجموعه مستند «مادران نمونه »کاری از گروه مستند ساز مرکز خراسان‌جنوبی با تهیه کنندگی و کارگردانی« محمد عبداللهی» درحال تولید است. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، به نقل ازروابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان‌جنوبی، علیرضا آیینه‌دار اظهار کرد: مستند «مادران نمونه» به […]

گروه اجتماعی: مدیرکل جدید صدا و سیمای خراسان‌جنوبی گفت: مجموعه مستند «مادران نمونه »کاری از گروه مستند ساز مرکز خراسان‌جنوبی با تهیه کنندگی و کارگردانی« محمد عبداللهی» درحال تولید است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی، به نقل ازروابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان‌جنوبی، علیرضا آیینه‌دار اظهار کرد: مستند «مادران نمونه» به سفارش سیمای استان‌ها و پخش در شبکه‌های سراسری و شبکه استانی مرکز خراسان‌جنوبی تولید می‌شود.
وی افزود: مستند «مادران نمونه» قصه موفقیت زنان خراسان‌جنوبی در زمینه خانواده، اقتصاد و فرهنگ است.
مدیرکل جدید صدا و سیمای خراسان‌جنوبی با بیان اینکه این مستند شخصیت محور است و در شهرستان‌های مختلف خراسان‌جنوبی تولید می‌شود، یادآور شد: زمان هر قسمت این مستند ۲۰ دقیقه است که در مرحله اول، پنج قسمت تولید خواهد شد.

خبر جدید  شرکت 550 نفر در اردوهای جهادی طبس از ابتدای سال جاری

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب