کد خبر:4060 | 11:43:15 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع ۱۰۰هزار اصله نهال در خراسان جنوبی
توزیع ۱۰۰هزار اصله نهال در خراسان جنوبی
گروه اجتماعی- مدیرکل منابع طبیعی آبخیز داری خراسان‌جنوبی گفت: امسال۱۰۰هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در سطح استان در طرح بیان‌زدایی کاشته خواهد شد. به گزارش ایکنا منطقه خراسان جنوبی، علیرضا نصرآبادی ۱۴ اسفند جاری در جمع خبرنگاران با اشاره به اعلام برنامه‌های هفته منابع طبیعی، این سازمان را یکی از حافظان منابع طبیعی […]

گروه اجتماعی- مدیرکل منابع طبیعی آبخیز داری خراسان‌جنوبی گفت: امسال۱۰۰هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در سطح استان در طرح بیان‌زدایی کاشته خواهد شد.

به گزارش ایکنا منطقه خراسان جنوبی، علیرضا نصرآبادی ۱۴ اسفند جاری در جمع خبرنگاران با اشاره به اعلام برنامه‌های هفته منابع طبیعی، این سازمان را یکی از حافظان منابع طبیعی کشور دانست.
وی افزود: سال گذشته اقدامات زیادی را برای جلوگیری از بین بردن مناطق و جنگل‌زارها استان انجام شده و امسال نیز برنامه‌های زیادی داریم که به ترتیب اولویت انجام خواهد شد.
نصرآبادی، دیدار و بررسی مشکلات مردم و سازمان‌های وابسته به منابع طبیعی چند شهرستان، درخت‌کاری مزار شهدای گمنام در شهرستان بیرجند با حضور استاندار، برگزاری نمایشگاه با حضور سازمان‌های مردم نهاد، اهدا نهال رایگان غیر مثمر در مصلاهای نماز جمعه شهرستان‌ها را از جمله برنامه‌های هفته منابع طبیعی عنوان کرد.
وی تصریح کرد: رژه موتوری یگان حفاظت منابع طبیعی، دیدار از طریق ویدیو کنفرانس با قضات دادگستری و برپایی نمایشگاه درخت و طرح جنگلانه را از دیگر برنامه های هفته منابع طبیعی استان برشمرد.
نصرآبادی ادامه داد: امسال۱۰۰هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر در سطح استان در طرح بیان‌زدایی کاشته خواهد شد.
مدیرکل منابع طبیعی آبخیز داری خراسان‌جنوبی اظهارکرد: استان ما وارد ۱۹سال خشکسالی شده و باید همه دست به دست هم دهیم تا با آباد کردن مراتع استان به این وضعیت فاجعه وار خشکسالی کمکی کنیم.
نصرآبادی خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این مسیر مدیریت مصرف آب است که تا به امروز تمام برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی درسطح استان در این راستا بوده است.

خبر جدید  راهپیمایی روز 13 آبان ـ بیرجند

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب