کد خبر:34731 | 12:25:50 - شنبه 16 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع روزانه ۱۰۰ تن گوشت مرغ در خراسان رضوی
توزیع روزانه ۱۰۰ تن گوشت مرغ در خراسان رضوی
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از برنامه‌ریزی و توزیع گوشت مرغ گرم با نرخ هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار استان خبر داد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری خراسان رضوی؛ علی رسولیان درباره برنامههای استانداری خراسانرضوی برای تنظیم بازار گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار برنامهریزی شد به منظور تنظیم بازار و تعدیل نرخها گوشت مرغ گرم با تهاتر با نهادههابا نرخ مناسبتری به بازار عرضه شود که از هفته جاری این طرح اجرایی و به مرور توسعه مییابد.

وی عنوان کرد: در این راستا کمیته تأمین ستاد تنظیم بازار با مسئولیت سازمان جهاد کشاورزی استان به تهاتر و تأمین گوشت با نرخ هر کیلو ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اقدام و کمیته توزیع با مسئولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با تعیین محلهای مشخص نسبت به توزیع آن در بازار اقدام میکند.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: در این راستا هفته جاری امید است روزانه ۱۰۰ تن گوشت مرغ با این نرخ در استان عرضه شود.

خبر جدید  تولید 11 هزار تن محصولات گلخانه ای در خراسان جنوبی

رسولیان تصریح کرد: اکنون متوسط قیمت مرغ در بازار مشهد از متوسط کشوری پایینتر است و در زمینه گوشت قرمز هم نرخ لاشه گوسفندی هم، همین شرایط حاکم است.

وی افزود: از ابتدای سال بهمنظور کمک به تولیدکنندهها ۱۰۶ هزار تن نهادههای دامی با نرخ مصوب در اختیار دامداران و مرغداران قرار گرفته است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: در این مدت ۳ هزار و ۵۴۰ تن مرغ منجمد و یک هزار و ۸۱۶ تن گوشت گوساله منجمد و ۴۹۵ تن گوشت گوسفندی گرم وارداتی در سطح بازار استان عرضه شده است.

رسولیان میزان گوشت مرغ گرمی که از محل تهاتر با نهادهها در ماههای اخیر با نرخ هر کیلو ۹۸ هزار ریال عرضهشده را نیز در بازار استان و مشهد توزیعشده را ۶۴۵ تن ذکر کرد.

توزیع برنج با نرخ مصوب در بازار از امروز

وی گفت: علاوه بر تأمین و توزیع گوشت قرمز و مرغ برای تنظیم سایر اقلام هم برنامهریزیشده و از امروز برنج با نرخ مصوب به بازار عرضه میشود.

خبر جدید  کمک بیش از 2 میلیارد تومانی مردم خراسان‌شمالی به سیل‌زدگان

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: به این منظور دو نوع برنج تایلندی به میزان یک هزار و ۵۰۰ تن که یک نوع آن هر کیلو ۵۲ هزار ریال و دیگری ۴۰ هزار ریال است از امروز در سطح بازار مشهد و استان توزیع میشود.

رسولیان اظهار کرد: ۳ هزار تن شکر هم برای مصرف صنایع و صنوف مربوطبا نرخ هر کیلو ۳۰ هزار ریال در نظر گرفتهشده و در سطح خردهفروشی هم ۷۰۰ تن شکر هر کیلو ۳۴ هزار ریال برای مصارف مردمی و خرد و ۱۵۰ تن نیز برای تأمین نیاز زنبورداران تعیینشده است.

تشدید نظارتها بر بازار از اول بهمن

وی با بیان اینکه نظارتها بر بازار از اول بهمن تشدید شده است، گفت: تاکنون در این طرح ۳۱ هزار و ۷۲۰ واحد صنفی در بخشهای مختلف نظارت و بازرسیشده و در این راستا ۴ هزار و ۶۶۰ گشت مشترک انجام شده است و این نظارتها تا بعد از عید با شدت دنبال میشود.

خبر جدید  تجلیل از 21 دستگاه اجرایی منتخب خراسان جنوبی

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (فروش بهاره) از دهم بهمن در مشهد خبر داد و افزود: این نمایشگاهها در سطح استان هم برنامهریزی شده است و در مشهد هم احتمالاً یک نمایشگاه دیگر در نقطهای دیگر از شهر برپا شود.

رسولیان افزود: میوه ویژه شب عید هم تأمین و در سردخانههای استان ذخیره شده است و با تعیین نرخ بهتناسب شرایط زمانی عرضه آن آغاز میشود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب