کد خبر:38690 | 14:11:21 - دوشنبه 22 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تمام مسیل‌ها و معبرهای بیرجند باز است
تمام مسیل‌ها و معبرهای بیرجند باز است
عضو شورای شهر بیرجند با اشاره به تمهیدات شهرداری در خصوص سیلاب احتمالی در شهر بیرجند، گفت: کلیه مسیل‌ها و معبرهای موجود در سطح شهر باز شده و در صورت بارندگی شهرداری نیز از آمادگی کامل برخوردار است.یزدان‌شناس با اشاره به سیل سال ۶۵ در خراسان‌جنوبی، تبیین کرد: در سال ۶۵ سیلی از مسیل سربیشه وارد شهر بیرجند شد که حجم زیادی از آب را وارد شهر کرد که متأسفانه یک نفر در این جریان جان خود را از دست داد و خوشبختانه خطر دیگری در پی نداشت.

شعار سال:مرتضی یزدان‌شناس با اشاره به تمهیدات شهرداری در خصوص سیلاب احتمالی در شهر بیرجند، اظهار داشت: کلیه مسیل‌ها و معبرهای موجود در سطح شهر باز شده و در صورت بارندگی شهرداری نیز از آمادگی کامل برخوردار است.

وی با اشاره به وضعیت گذشته و فعلی خیابان جمهوری اسلامی، بیان داشت:خیابان جمهوری در سال ۱۳۴۰ رودخانه‌ای بود که بعدها تبدیل به خیابان شده است.

عضو شورای شهر بیرجند با اشاره به مسیل جایگزین شده، اضافه کرد: در کنار این خیابان در بخشی از شهر کانال بزرگی داریم که اگر سیلابی رخ دهد آب از خارج شهر حوالی فرودگاه تا خروجی قبرستان رخ می‌دهد که از این بابت نگرانی وجود ندارد.

خبر جدید  بهره برداری از کارخانه فولاد قاین تا سال۹۹

یزدان‌شناس با اشاره به سیل سال ۶۵ در خراسان‌جنوبی، تبیین کرد: در سال ۶۵ سیلی از مسیل سربیشه وارد شهر بیرجند شد که حجم زیادی از آب را وارد شهر کرد که متأسفانه یک نفر در این جریان جان خود را از دست داد و خوشبختانه خطر دیگری در پی نداشت.

وی با اعلام اینکه کلیه مسیل‌ها و معبرهای سطح شهر باز است و به‌دلیل عریض بودن نیز از شدت سیلاب‌ها کاسته خواهد شد با اشاره به وضعیت پل فرزان بیرجند، اعلام کرد: در اطراف پل فرزان دیواره‌های ساحلی ساخته شده و حتی ارتفاع آن ۶۰ تا ۷۰ سانت بالا آورند تا حجم آب بیشتری از این محل عبور کند.

خبر جدید  دلجویی از مصدومان و بازماندگان حادثه تصادف اتوبوس سربیشه

عضو شورای شهر بیرجند اعلام کرد: اگر بارندگی در حد معمولی در شهرستان رخ دهد هیچ مشکلی نخواهد بود مگر اینکه دریاچه‌ای بخواهد وارد شهر که در این‌صورت هیچ مسیلی کارساز نخواهد بود!

یزدان‌شناس اعلام کرد: یکی از مسیل‌هایی که تا حدودی باعث نگرانی شده مسیل بالای کوه باقران به سمت سجادشهر است که در گذشته جلوی این مسیل گرفته و پر شده است لذا این مسیل تا حدودی مشکل‌ساز و باعث نگرانی خواهد بود.

خبر جدید  ابلاغ طرح بخشودگی جریمه دیرکرد تسهیلات بانکی کشاورزان

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه با آماده‌باش کنونی و فعال بودن ستاد بحران استان گمان نمی‌کنیم مشکلی پیش بیاید.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارستاریخ انتشار ۸ فروردین ۹۸، کد خبر: ۱۳۹۸۰۱۰۸۰۰۰۲۹۹،www.farsnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب