کد خبر:1397 | 9:10:14 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعاونی های مرز نشین از پرداخت مالیات معاف شوند
تعاونی های مرز نشین از پرداخت مالیات معاف شوند
به گزارش خبرنگار مهر، داوود شهرکی چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی اظهار کرد: ۴۷ واحد صنعتی در خراسان جنوبی با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان در سامانه” کارا” ثبت نام کردند. وی بیان کرد: بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سال های ۹۵ و ۹۶  به این واحدها پرداخت شده […]

به گزارش خبرنگار مهر، داوود شهرکی چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی اظهار کرد: ۴۷ واحد صنعتی در خراسان جنوبی با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان در سامانه” کارا” ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سال های ۹۵ و ۹۶  به این واحدها پرداخت شده است.

خبر جدید  تجلیل از فعالان نماز اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی

وی با بیان اینکه دریافت تسهیلات نیازمند ارائه طرح است، گفت: باید طرح هایی که منجر به اشتعال قابل توجهی می شوند، مورد حمایت جدی قرار گیرند.

شهرکی با اشاره به مشکلات پیش روی فعالان اقتصادی خراسان جنوبی بیان کرد: این استان دارای ۵۰ هزار بافنده فرش بوده که تنها پنج هزار نفر از آن ها تحت پوشش بیمه هستند.

خبر جدید  انقلاب اسلامی ایران انقلاب محرومان است/ برای رفع بی‌عدالتی باید اقدامات مناسبی انجام شود

شهرکی ادامه داد: این در حالی است که  دو برند فرش قهستان و مود  از خراسان جنوبی ثبت جهانی شده و باید این هنر مورد توجه قرار گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: دولت باید تعداد بیمه شدگان فرش را افزایش داده و به این مسئله نیز توجه کند.

خبر جدید  آستان امامزاده داود(ع) کلاته مزار، آرامش بخش دل‌های زائران

وی خواستار معافیت مالیاتی تعاونی مرزنشین استان شد و افزود: از دولت  تقاضا داریم این تعاونی های مشمول معافیت قرارگرفته تا بتوانند فعالیت تجاری خود را را رونق دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب