کد خبر:1730 | 10:38:12 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصویر وحدت شیعه و سنی به قاب نشست
تصویر وحدت شیعه و سنی به قاب نشست
خبرگزاری مهر، گروه استان ها: تاریخ گذشت و باری دیگر، شکوهی دیگر از حضور میلیونی مردم درخیابان ها برای ثتبیت نظامی مردمی و دست رد به خواسته دشمن به قاب نشست.  امروز هزاران مشت گره کرده کوچک و بزرگ و فریادانزجار« مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» قلب تاریخ را به تپش می اندازد و […]

خبرگزاری مهر، گروه استان ها: تاریخ گذشت و باری دیگر، شکوهی دیگر از حضور میلیونی مردم درخیابان ها برای ثتبیت نظامی مردمی و دست رد به خواسته دشمن به قاب نشست.

 امروز هزاران مشت گره کرده کوچک و بزرگ و فریادانزجار« مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» قلب تاریخ را به تپش می اندازد و گام های دشمن را برای مقابله با ایران اسلامی خسته تر می کند.

امروز باری دیگر به جهانیان ثابت می شود که ملت ایران، باورها و ارزش های انقلاب را ایمان داشته و راه امام شان(ره) همواره ادامه دارد. امروز شیعه و سنی به میدان آمده تا هدف دشمن که همان تفرقه افکنی میان فرق است، را به گِل بنشانند.

اگرچه ساعات اولیه صبح زمستانی است اما جمعیت در خیابان های شهرستان بیرجند برای حضور در این روز تاریخی چشمگیر است. یکی گام به گام با عصا می آید و دیگری دست در دست مادر پرچم ایران را با افتخار به بالا می گیرد.

از هرکدامشان که بپرسی تنها با هدف حفظ ارزش های دین و نظام پا به میدان گذاشته و آمده اند تا دشمن را از اهدافش نا امید کنند.

راه امام (ره) ادامه دارد

یکی از شهروندان در حالی که از هویدای دل فریاد خشم بر سر نهاده در گفت و گو با خبرنگار مهر می گوید: دشمن به دنبال به فراموش سپردن راه امام و انقلاب است اما باید بداند که این راه ادامه دارد.

فرزانه جاودان پور با اشاره به اهداف دشمن برای براندازی نظام و انقلاب بیان کرد: علی رغم تمام دشمنی ها، نظام جمهوری اسلامی ایران چهل ساله شد و این امر دشمن را ناامید می کند.

وی با بیان اینکه دشمنی های آمریکا همواره ادامه خواهد داشت، افزود: امید است مردم ایران به خصوص نسل جدید همچون گذشته دست رد به خواسته دشمن بزنند و با قاظعیت« نه» بگویند.

خبر جدید  رقابت های مینی گلف خراسان جنوبی برگزار شد

جاودان پور بیان کرد: دشمن میخواهد با تفرقه اندازی، وحدت این مردم همیشه حاضر را بشکند اما باید بداند که به خیالی خام گرفتار است.

جنگ نرم دشمن را پیروز می شویم

یکی دیگر از شهروندان بیرجندی با بیان اینکه دشمن از به راه انداختن جنگ نظامی می هراسد، افزود: امروزه به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت های زیادی در زمینه های نظامی داریم.

محمد میرآبی با بیان اینکه در حال حاضر دشمن جنگ فرهنگی و جنگ اراده را به راه انداخته است، گفت: دشمن با تحریم های اقتصادی و دیگر برنامه ها، می خواهد ناکارآمدی نظام را القا کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه مردم بیدار و هوشیار ایران اسلامی با شعارهای « ما می توانیم» اجازه نخواهند داد که دشمن در جنگ فعلی خود به پیروزی برسد.

میرآبی بیان کرد: شاید دشمن نمی داند که این توطئه ها نه تنها مردم ایران را از بین نمی برد بلکه آن ها را بیش از پیش بیدار می کند.

وحدت ایران برای جهان الگویی بی نظیر است

یکی دیگر از شهروندان در حالی که دوش به دوش جمعیت قدم بر می دارد و شعار « مرگ بر آمریکا» بر زبان دارد، در گفت وگو با خبرنگار مهر می گوید: دشمن از حضور میلیونی مردم در این روز بزرگ می هراسد.

زهرا محمدی با بیان اینکه بدون شک دشمن حضور امروز مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به خوبی رصد می کند، اظهار کرد: حضور تک تک ایرانی ها در این صحنه انقلابی خاری به قلب دشمن است.

وی با بیان اینکه حضور تک تک افراد در راهپیمایی حائز اهمیت است، گفت: دشمن حتی از حضور کودکان هم در راهپیمایی می هراسد.

محمدی با بیان اینکه وحدت ایران برای جهان الگویی بی نظیر است، گفت: حضور یکپارچه مردم در صحنه های مختلف انقلاب نشان دهنده وحدت مردم است.

خبر جدید  نمایش میدانی در قالب کنگره سرداران و 221 شهید طبس

۲۲ بهمن نماد حمایت همیشگی ملت ایران از انقلاب است

امام جمعه اهل سنت بیرجند در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: همه مردم بایستی قدر این انقلاب را بدانند و پشتیبان آن باشند.

مولوی غلام حیدر فاروقی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن بستر مناسبی در راستای انتقال ارزش ها است، گفت: آنچه مسلم است آن است که امروز دشمن به قدرت و ارزش های انقلاب اسلامی پی برده و از شکست آن ناامید شده است.

وی بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن، ایستادگی و مقاومت ملت استوار ایران را در برابر زیاده خواهی مستکبران و نظام سلطه به رخ جهانیان می کشد.

مولوی فاروقی اظهار کرد: حضور مردم در صحنه و حفظ تعهد به رهبری انقلاب الامی را بیمه می کند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن، ایستادگی و مقاومت ملت استوار ایران را در برابر زیاده خواهی مستکبران و نظام سلطه به رخ جهانیان می کشد امام جمعه اهل سنت بیرجند با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه، بیانگر دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و تبعیت از رهبر انقلاب است.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن نماد حمایت همیشگی ملت ایران از ولایت فقیه و ارزش های انقلاب اسلامی است، افزود: همچنین حضور در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان آمریکا و همه یاوه گویان است.

انقلاب اسلامی معادلات سیاسی استکبار را بر هم زد

امام جمعه نهبندان هم در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران همه معادلات سیاسی استکبار را در جهان برهم زده است.

حجت الاسلام عباسعلی خزاعی با بیان اینکه حضور پرشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن،نشانگر اقتدار ملت است، گفت: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، یک وظیفه شرعی است.

خبر جدید  خسارت ۷۸میلیاردی به پسته کاران سرایانی/تولید ۶۰ درصد کاهش یافت

وی اظهار کرد: حضور پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، نشان دهنده این امر است که ملت ایران از استکبار جهانی بیزار و متنفر است.

حجت الاسلام خزایی با اشاره به جنگ تحمیلی هشت ساله بیان کرد: این جنگ تنها با هدف از بین بردن نظام مقدس جهموری اسلامی راه اندازی شد که خوشبختانه با پیروزی انقلاب پایان یافت.

وی ادامه داد: اگرچه جنگ تن به تن پایان یافته اما فتنه های دشمن ادامه دارد و باید بیش از پیش بیدار و هوشیار باشیم.

حضور مردم در صحنه های انقلابی ستودنی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی هم در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: انقلاب اسلامی حاصل خون هزاران شهید بوده و نباید اجازه دهیم دست طمع دشمن آن را از بین ببرد.

حجت الاسلام احمد رضایی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی همیشه بیدار و هوشیار هستند، افزود: دشمن به خیال خام خود دست به فتنه های زیادی می زند اما در هر برنامه با شکست سختی مواجه می شود.

وی  با اشاره به جنگ کنونی دشمن بیان کرد: دشمن برای براندازی انقلاب برنامه ای صد ساله دارد بنابراین ملت ایران باید در جنگ فرهنگی دشن نیز مقاله کنند.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمنباعث ناامیدی دشمنان اسلام می شود، گفت: خوشبختانه مردم خراسا جنوبی این روز بزرگ را با شور و نشاط خوبی برگزار می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: حضور مردم در صحنه های انقلابی ستودنی بوده و ما باید قدردان این ملت باشیم.

آری، مردم خراسان جنوبی همواره در تمامی صحنه ها آماده بوده و تا رساندن پرچم نظام مقدس جمهوری به امام عصر(عج) آرام نخواهند نشست.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب