کد خبر:1016 | 7:28:41 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تربیت قرآنی جامعه عامل کاهش آسیب‌های اجتماعی است
تربیت قرآنی جامعه عامل کاهش آسیب‌های اجتماعی است
گروه فعالیت های قرآنی: رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه نیازمند برخورداری از تربیت قرآنی است. فاطمه نظری، رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کاهش نرخ جرائم و معضلات اخلاقی، نیازمند زیرساخت […]

گروه فعالیت های قرآنی: رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه نیازمند برخورداری از تربیت قرآنی است.

فاطمه نظری، رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: کاهش نرخ جرائم و معضلات اخلاقی، نیازمند زیرساخت تربیت قرآنی است.

وی افزود: برای برخورداری از تربیت قرآنی، باید آموزه‌های قرآنی در زمان قبل از تولد و در تمام مراحل تربیتی همراه فرد باشد.  

خبر جدید  اعزام 435 مُبلغ برای نیمه شعبان

معاون آموزشی موسسه فرهنگي قران و عترت بشارت قاين بیان کرد: برنامه‌های آموزشی، قرائت قرآن، مسابقات و نمایشگاه‌های قرآن، پیش زمینه‌ای برای ترویج قرآن در جامعه است.

نظری با اشاره به تاثیر برگزاری برنامه‌هایی نمادین مانند نمایشگاه و مسابقات قرآنی در فرهنگ جامعه، تصریح کرد: تاثیر برگزاری این گونه برنامه‌ها این است که کسانی که از قرآن غفلت کرده‌اند، با چشم سر به قرآن نزدیک شده و نور و رنگ قرآن را در وجود خود رشد دهند.

خبر جدید  ۵۰درصد تسهیلات اشتغال نهادهای حمایتی برای غیر مددجویان است

وی ادامه داد: توجه به مراحل قرائت، مفاهیم و معارف قرآن بسیار خوب است اما این توجه باید باعث شود تا فرد عامل به معارف قرآن شده و هر کدام رشته باریک وصل به ترویج و نشر قرآن باشد. 

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگي قرآن و عترت بشارت قاين با اشاره به نقش جلسات خانگی قرآن در ظهور فرهنگ قرآنی در جامعه، یادآور شد: برگزاری جلسات خانگی قرآن به دلیل علاقه شخصی فرد برای شرکت در آن در ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه بسیار تاثیرگذار است.

خبر جدید  "خشکسالی" ریشه عشایر خراسان جنوبی را می‌خشکاند

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب