کد خبر:3937 | 10:49:44 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحصیل ۳۷۰ هزار دآنش اموز در مدارس شاهد سراسر کشور
تحصیل ۳۷۰ هزار دآنش اموز در مدارس شاهد سراسر کشور
گروه اجتماعی- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۱۳۵۰ مدرسه شاهد در سراسر کشور داریم که بالغ بر ۳۷۰ هزار دانش در این مدارس مشغول به تحصیل هستند. به گزارش ایکنا خراسان جنوبی، محمدرضا رزاقی امروز ۱۳ اسفندماه در حاشیه همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی […]

گروه اجتماعی- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۱۳۵۰ مدرسه شاهد در سراسر کشور داریم که بالغ بر ۳۷۰ هزار دانش در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش ایکنا خراسان جنوبی، محمدرضا رزاقی امروز ۱۳ اسفندماه در حاشیه همایش کارشناسان و مدیران مدارس شاهد خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: از سال گذشته شروع به بحث کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی  فعالیت های مدارس شاهد کرده ایم که در قالب کارگاه با  حضور مدریران پیگیری و با استفاده نظرات مدیران چارچوب کیفیت بخشی تدوین می‌شود.

وی افزود: در قالب این کارگاه ها  فرم پیش فرض به مدیران داده پر کرده و امروز در کارگاه مدیران به صورت کارگاهی اظهار نظر کرده تا به جمع بندی برسیم.

خبر جدید  اعتراض شهروندان زاهدانی به خرید داروی تاریخ گذشته،و پاسخ مدیر داروخانه هلال احمر

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: ریشه این بحث به آخرین اساس نامه شورای انقلاب فرهنگی بر می‌گردد که در شهریور ماه توصیب و به امضاء رییس جمهور رسیده است.

رزاقی تصریح کرد: استانداردسازی مدارس شاهد به عنوان وظیفه ستاد شورای مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش قرار داده شده است.

وی با اشاره به اینکه این استاندارد سازی در قالب بحث ایجاد سبک منسجم در مدارس شاهد پیگیری می‌شود، بیان کرد: که به دنبال این هستیم تا همه مدارس شاهد به سمت این جریان حرکت کرده و چگونگی آن بر عهده خود مدیران است.

خبر جدید  برنامه‌های سالروز ورود آزادگان در خراسان‌جنوبی اعلام شد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت اموزش و پرورش یادآور شد: در حال حاضر ۱۳۵۰ مدرسه شاهد در سراسر کشور داریم که بالغ بر ۳۷۰ هزار دانش در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

رزاقی اضافه کرد: از این تعداد نزدیک به ۱۹ هزار دانش اموز طرح شاهد فرزند شهید و جانباز و آزادگان و مابقی دانش آموزان وابسته به ایثارگان هستند که در داین مدارس مشغول تحصیل هستند.

وی افزود: مدارس شاهد به دنبال  یک نگاه ارزشی و انقلابی شکل گرفته و در همین راستا باید بتوانند فعالیت مربوط به خود را انجام دهند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت اموزش و پرورش گفت: دانش آموزانی که در جامعه ایثارگری قرار دارند تنها برای آنها سهمیه ای در کنکور استفاده می‌کنند و چیز دیگری به صورت ویژه برای آنها در نظر گرفته نمی‌شود.

خبر جدید  جاری شدن رواناب در نیمی از مساحت خراسان جنوبی

رزاقی تاکید کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت جزو رویکرد ذاتی امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش است که به طبع در مدارس شاهد نیز  این امر پیگیری می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم تا فعالیت‌های پرورشی توام با مباحث ترویج باشد و مجموعه فعالیتها در نگرش و فکر مخاطب تاثیر بگذارد و تجلی در رفتار آنها پیدا کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب