کد خبر:1128 | 17:01:28 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید استاندار خراسان‌جنوبی بر ایجاد زمینه‌های رونق و توسعه اقتصادی
تأکید استاندار خراسان‌جنوبی بر ایجاد زمینه‌های رونق و توسعه اقتصادی
استاندار خراسان‌جنوبی رسیدگی به معیشت مردم، اشتغال جوانان و نیز ایجاد زمینه های رونق و توسعه اقتصادی را مورد تاکید قرار داد. به گزارش ایسنا،«محمد مهدی مروج الشریعه» ظهر امروز (۱۷ بهمن ماه) در دیدار با علما و اندیشمندان شهرستان درمیان اظهار کرد: امروزه توسعه فضاهای مجازی به عنوان یکی از تحولات بزرگ قرن مورد […]

استاندار خراسان‌جنوبی رسیدگی به معیشت مردم، اشتغال جوانان و نیز ایجاد زمینه های رونق و توسعه اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش ایسنا،«محمد مهدی مروج الشریعه» ظهر امروز (۱۷ بهمن ماه) در دیدار با علما و اندیشمندان شهرستان درمیان اظهار کرد: امروزه توسعه فضاهای مجازی به عنوان یکی از تحولات بزرگ قرن مورد توجه است این در حالی است که دشمنان ما در آن سوی آب ها تلاش می‌کنند تا با اشاعه افراط‌گری از همین طریق افکار جوانان ما را منحرف کنند.

وی وحدت موجود امروز را وحدتی استراتژیک و مهم دانست افزود: این وحدت در تار و پود اجزای فکری و اعتقادی همه ما نهفته است که همه باید قدر آن باشیم.

خبر جدید  گشت بازرسی خراسان جنوبی برای جلوگیری از احتکار

استاندار خراسان‌جنوبی ادامه داد: قدردانی از برکات و نعمات را از جمله آموزه های دینی است که یکی از مهم ترین نعت‌هایی که امروز باید قدردان آن باشیم امنیت است.

مروجه الشریعه تصریح کرد: این امنیت به برکت نظام مقدس اسلامی با تلاش های امام راحل ،مقام معظم رهبری، نیروهای مسلح و حضور همیشه در صحنه مردک استان و شهرستان درمیان رقم خورده است.

خبر جدید  خسارت باد به محصولات زرشک، عناب و پسته

وی رسیدگی به معیشت مردم، اشتغال جوانان و نیز ایجاد زمینه های رونق و توسعه اقتصادی را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه اینها زمانی رقم خواهد خورد که امنیتی پایدار در کنار اتحاد و وحدت مردم وجود داشته باشد.

استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد:  فضاهای مجازی همچون رودخانه ای خروشان است که باید مراقبت کنیم تا جوانان و نسل جدید ما در این رودخانه خروشان گرفتار نشوند.

وی اضافه کرد: راهکار این امر نیز در روشنگری و آموزش‌های مداوم در چگونگی استفاده از این تکنولوژی نهفته است.

خبر جدید  شکوفه های زمستانه - درح سربیشه

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه جلوی رشد تکلنولوژی را نمی توان گرفت ادامه داد: ائمه جمعه و گروه‌های مرجع می توانند با روشنگری، نسل جوان را واکسینه کنند تا از آسیب‌هایی که در این زمینه وجود دارد جلوگیری شود .

ظهر امروز و همزمان با سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان درمیان جمعی از علماء و اندیشمندان شهرستان مرزی درمیان با استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کردند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب