کد خبر:1100 | 12:13:02 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بی قانونی تمام نهادهای جامعه را فلج می کند
بی قانونی تمام نهادهای جامعه را فلج می کند
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح سه شنبه در دیدار با فرمانده و کارکنان یگان ویژه نیروی انتظامی استان اظهار کرد: اینکه خانواده ها از هم می پاشند چون قانونش به هم ریخته و مسائل جامعه و مدیریت ها همه اینگونه است. وی با بیان اینکه هرجا قانون رعایت نشود آمار ضایعات […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح سه شنبه در دیدار با فرمانده و کارکنان یگان ویژه نیروی انتظامی استان اظهار کرد: اینکه خانواده ها از هم می پاشند چون قانونش به هم ریخته و مسائل جامعه و مدیریت ها همه اینگونه است.

وی با بیان اینکه هرجا قانون رعایت نشود آمار ضایعات افزایش می یابد، گفت: بنابراین جامعه هم قانون دارد و اگر رها شود انسان وحشی تر از هر حیوانی می شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر قانون در میان جامعه ای کمرنگ شود بسیار خطرناک است و آن جامعه با شکست مواجه می شود و این به نفع هیچ کسی نیست و قانون برای همه لازم و ضروری است.

آیت الله عبادی تاکید کرد: هرچه رشته های علم تکثر پیدا کند و دقیق شود باز آنقدر این قانونمندی جهان عمیق است که انسان کم می آورد تا بفهمد چه خبر است.

وی گفت: در حال حاضر قانون جایگاهی که باید داشته باشد را ندارد و این در حالی است که ما بهترین و پیشرفته ترین قانون اساسی را داریم.

خبر جدید  راه یافتن سه نفر از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اما اگر به این قانون عمل نشود بی فایده است و چه کسانی که قانون را رعایت نمی کنند و چه آنان که باید ناظر بر قانون باشند و به آن عمل نمی کنند و با هم ساخت می کنند در حال سوءاستفاده هستند.

آیت الله عبادی گفت: دین و مذهب و انقلاب ما همه بر این قانون استوار است و هر جا خلاف کنیم به خود آسیب می زنیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب