کد خبر:3979 | 14:08:33 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۴ هزار نفر از وام‌های ضروری صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی بهره‌مند شدند
بیش از ۴ هزار نفر از وام‌های ضروری صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی بهره‌مند شدند
گروه اجتماعی- مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی گفت: ۴۷۹۲ در سال جاری در سطح استان از وام‌های ضروری صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی بهره‌مند شده‌اند. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حسین احمدی، امروز ۱۳ اسفندماه، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: صندوق امداد ولایت برای رفع حوائج ضروری خانواده‌ها تأسیس شده است.وی با بیان […]

گروه اجتماعی- مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی گفت: ۴۷۹۲ در سال جاری در سطح استان از وام‌های ضروری صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، حسین احمدی، امروز ۱۳ اسفندماه، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: صندوق امداد ولایت برای رفع حوائج ضروری خانواده‌ها تأسیس شده است.
وی با بیان اینکه این صندوق یک صندوق به طور کامل انتفاعی بوده و تسهیلات را به شکل قرض‌الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد، افزود: هدف اصلی این صندوق ترویج سنت حسنه قرض‌الحسنه در جامعه است.
مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از منابع صندوق سرمایه اولیه صندوق بوده که از محل بازپرداخت تسهیلات در اختیار دیگر متقاضیان قرار می‌گیرد، تصریح کرد: این صندوق با مجوز بانک مرکزی یک شعبه در مرکز استان تأسیس کرده و در دیگر شهرستان‌های استان دارای دفتر است.
احمدی با بیان اینکه این صندوق عضو شبکه شتاب است، افزود: این صندوق تسهیلاتی را به متقاضیان ارائه داده و خدمات بانکداری اسلامی با حداقل کارمزد توسط این صندوق ارائه می‌شود.
وی به مزایای پرداخت تسهیلات توسط این صندوق اشاره کرد و افزود: پرداخت تسهیلات با کارمزد سه درصد و گرفتن آن یک نوبت انجام می‌شود و هیچ گونه جریمه دیرکردی از وام گیرندگان اخذ نمی‌شود و نیاز به افتتاح حساب قبل از گرفتن وام برای متقاضی وجود ندارد.
مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در راستای سرانه‌ها چهار نوع وام تقدیم مددجویان می‌شود که شامل؛ وام کارگشایی، وام اشتغال در دو بخش کارانگیزی و خودکفایی، وام محکومین و وام خرید مسکن می‌شود.
احمدی ادامه داد: سرانه هر مراجعه‌کننده برای وام کارگشایی در استان ۵ میلیون تومان و وام اشتغال در بخش خودکفایی تا سقف ۵٠ میلیون تومان است.
وی از پرداخت وام به ٧١٢ طرح در استان در سال جاری توسط این صندوق خبر داد و خاطرنشان کرد: در بخش خودکفایی ۹.۵ میلیارد تومان به خانواده‌های نیازمند وام پرداخت شده است.
مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه ۴۷۹۲ در سال جاری در سطح استان از وام‌های ضروری این صندوق بهره‌مند شده‌اند، یادآور شد: مجموع این وام‌ها ١٣ میلیارد تومان بوده است.
انتهای پیام

خبر جدید  تصویری تکان دهنده از نماز باران در بیرجند

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب