کد خبر:4048 | 9:35:23 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۲ هزار طرح اشتغال توسط کمیته امداد خراسان‌جنوبی اجرا شد/ ایجاد ۹۷۰ فرصت شغلی در خراسان‌جنوبی
بیش از ۲ هزار طرح اشتغال توسط کمیته امداد خراسان‌جنوبی اجرا شد/ ایجاد ۹۷۰ فرصت شغلی در خراسان‌جنوبی
گروه اجتماعی- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی از اجرای ۲۱۹۵ طرح اشتغال در ۱۱ ماهه امسال در استان خبر داد. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سید رضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی، امروز  ۱۴ اسفند، در جمع خبرنگاران اظهار اظهار کرد: در مجموع امسال ۴۲ میلیارد […]

گروه اجتماعی- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی از اجرای ۲۱۹۵ طرح اشتغال در ۱۱ ماهه امسال در استان خبر داد.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، سید رضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی، امروز  ۱۴ اسفند، در جمع خبرنگاران اظهار اظهار کرد: در مجموع امسال ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال ابلاغ شده که تاکنون ۳۶ میلیارد تومان آن جذب شده است.

وی افزود: در سال جاری تعهد اشتغال استان ۱۰ هزار و ۲۳۲ فرصت شغلی بوده است که ۹۷۰ فرصت شغلی آن را باید کمیته امداد استان ایجاد می‌کرد. 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در  ۱۱ ماهه امسال، ۲ هزار و ۱۹۵ طرح اشتغال در استان اجرا شد، افزود: از این تعداد، ۷۱۶ طرح از محل اعتبارات صندوق اشتغال نیازمندان و سایر منابع بانکی اجرا شده است. 

خبر جدید  آتش سوزی کارخانه منیزیم سربيشه خسارت نداشت + فیلم

حسینی با اشاره به اینکه ۱۴۷۹ طرح از محل تسهیلات قرض الحسنه بانکی اجرا شده، تصریح کرد: در مجموع امسال ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال ابلاغ شده که تاکنون ۳۶میلیارد تومان آن جذب شده است. 

وی ادامه داد: از مجموع طرح‌های اجرا شده در سال جاری ۱۶۴۶ طرح خودکفایی و کارآفرینی، ۴۹۳ طرح توان افزایی و ۵۶ طرح کارانگیزی بوده است. 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی با اشاره به طرح‌های اجرا شده بر حسب محل سکونت شهری و روستایی، بیان کرد: از مجموع طرح‌های اجرا شده تعداد ۱۳۷۱ طرح با مبلغ ۲۱۵ میلیارد و ۲۲۴ میلیون ریال در مناطق روستایی و ۸۲۴ طرح با مبلغ ۱۱۴ میلیارد و ۷۷۶ میلیون ریال در مناطق شهری اجرا شده است.

خبر جدید  جزء خوانی قرآن کریم - بیرجند، بندرعباس، جمکران

 حسینی افزود: از مجموع ۲۱۹۵ طرح اشتغال اجرا شده تعداد ۱۶۶۲ طرح خوداشتغالی و ۵۱۳ طرح مشاغل خانگی بوده است.

 وی ادامه داد: ۷۰۳ مورد نظارت بر آموزش و ۱۹ هزار و ۲۵۵ مورد نظارت بر طرح‌های اشتغال از فعالیت‌های انجام شده در حوزه اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: در ۱۱ماهه سال جاری ۷۲۳۱ نفر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را با هزینه کرد ۴۴۷ میلیون تومان فرا گرفته‌اند.

 حسینی ادامه داد: از این تعداد، ۲۴۹۵ نفر آموزش‌های مهارت آموزی، ۲۰۰۵ نفر آموزش‌های پایدارسازی توسعه و ۱۸۰۷ نفر حرفه آموزی دانش آموزان دبیرستانی و ۹۲۴ نفر نیز آموزش‌های کارآفرینی را آموختند.

خبر جدید  طنین فریاد " مرگ بر آمریکا " مردم درمیان

 خودکفایی ۱۶۶۲ خانوار در ۱۱ ماهه امسال

وی تصریح کرد: در ۱۱ ماهه سال جاری از محل طرح‌های اشتغال اجرا شده ۱۶۶۲ خانوار تحت حمایت خودکفا شده‌اند.

 معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی با اشاره به تولید ۱۰۲۴ تخته فرش معادل ۴۱۹۰ متر در ۱۱ ماهه امسال، اظهار کرد: ارزش این تولیدات ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.
حسینی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تعداد ۷۱ دستگاه خودرو نیسان به مددجویان تحت حمایت واگذارشده است، یادآور شد: هدف از واگذاری خوردوهای وانت نیسان ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان تحت حمایت بوده است. 

انتهای پیام 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب