کد خبر:1105 | 12:55:44 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی نمایشگاه‌های انقلاب، افزایش آگاهی نسل جدید را درپی دارد
برپایی نمایشگاه‌های انقلاب، افزایش آگاهی نسل جدید را درپی دارد
گروه اجتماعی: مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند گفت: برپایی نمایشگاه‌های انقلاب نقشی مهم در افزایش آگاهی نسل جدید در خصوص وقایع انقلاب ایفا می‌کند. علی باقری، مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اطلاعات دانش‌آموزان از وقایع انقلاب تنها در حد شنیدن است.وی بیان کرد: […]

گروه اجتماعی: مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند گفت: برپایی نمایشگاه‌های انقلاب نقشی مهم در افزایش آگاهی نسل جدید در خصوص وقایع انقلاب ایفا می‌کند.

علی باقری، مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اطلاعات دانش‌آموزان از وقایع انقلاب تنها در حد شنیدن است.
وی بیان کرد: با برپایی نمایشگاه‌های انقلاب می‌توان بر اطلاعات دانش‌آموزان از انقلاب و چگونگی شکل‌گیری انقلاب مبارزات انقلابی اهمیت انقلاب افزود.
مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند افزود: همچنین با برپایی نمایشگاه‌های انقلاب می‌توان نقش اسلام و مراجع در شکل‌گیری انقلاب، نقش مردم در انقلاب و راه‌های ماندگاری انقلاب را بیان کرد.
باقری اظهار کرد: عواملی که در اذهان دانش‌آموزان نقش می‌بندد، بر اساس عکس، فیلم و آهنگ‌ها است؛ لذا در این گونه نمایشگاه‌ها معمولا این موارد به نمایش گذاشته می‌شود و آگاهی دانش‌آموزان بیشتر می‌شود.
وی ادامه داد: آشناسازی با شخصیت و آرمان امام(ره) و مقام معظم رهبری، تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش‌آموزان نسبت به پیگیری آرمان‌های ملی، جهانی و تمدنی انقلاب اسلامی، تقویت بیشتر دانش‌آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آن‌ها به مبانی اسلام و انقلاب و برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی از اهداف برپایی نمایشگاه‌های انقلاب است.
مدیر دبیرستان شاهد شهید شهاب بیرجند با بیان اینکه نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن از درجه بالایی برخوردار است، یادآور شد: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های برپایی نمایشگاه انقلاب، هم‌افزایی و همکاری صمیمی بین دانش‌آموزان و تشکل‌های دانش‌آموزی است.

خبر جدید  پرورش دو هزار استار آپ اجتماعی در جمعیت هلال احمر

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب