کد خبر:1012 | 14:30:37 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی نماز در دستگاه های اجرایی مورد اهتمام مدیران قرار گیرد
برپایی نماز در دستگاه های اجرایی مورد اهتمام مدیران قرار گیرد
به گزارش خبرنگار مهر، علی اسماعیلی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی بیان کرد: نماز بعد از اصول دین، شاه بیت همه مسائل زندگی است. وی ادامه داد: اگر معنویت نماز و خضوع و خشوع در مقابل ذات اقدس کبریا از ما […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی اسماعیلی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی بیان کرد: نماز بعد از اصول دین، شاه بیت همه مسائل زندگی است.

وی ادامه داد: اگر معنویت نماز و خضوع و خشوع در مقابل ذات اقدس کبریا از ما گرفته شود، انگیزه ای برای تلاش و فعالیت برایمان نمی ماند.

اسماعیلی با اشاره به اهمیت بالای نماز بیان کرد: ما کارگزاران نظام اسلامی شرعا و قانونا مکلف هستیم در امر نماز الگویی برای دیگران باشیم.

خبر جدید  حل مشکلات اقتصادي با حمايت از کالاي ايراني

وی با بیان اینکه در احادیث و روایات تاکید زیادی بر اقامه نماز شده است، افزود: بر ما وظیفه است هر چه بهتر این فریضه الهی را انجام دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: مسئولان باید اهتمام ویژه ای در به پا داشتن نماز جماعت در ادارات داشته باشند.

وی با بیان اینکه مدیران شهرستانی نیز باید الگویی برای برپایی نماز باشند، اظهار کرد: باید بهترین مکان در ادارات برای برپایی نماز اختصاص یابد.

اسماعیلی با اشاره به نقش مؤثر روحانیت در ترویج نماز بیان کرد: روحانیت با هدف برپایی و تشویق بیشتر نسل جوان به مشارکت و حضور آن ها در مساجد تلاش کنند.

خبر جدید  سفر 2 هزار و 310 نفر از خراسان جنوبی به راهیان نور

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: استانداری خراسان جنوبی طی سال ۹۵، رتبه دوم کشوری را در امر برپایی نماز داشته است.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی هم در این مراسم با بیان اینکه دعوت به نماز زیباترین جلوه های زندگی است، اظهار کرد: باید برای برپایی نماز بیش از این تلاش کرد.

خبر جدید  دعوت به توحید مهم ترین هدف بعثت بود

حجت الاسلام حسین کمیلی با اشاره به پیام رهبری به اجلاس سراسری نماز بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب در این پیام فرموده اند: «مسئولان مؤمن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند.»

وی با بیان اینکه متأسفانه در برخی از شهرستان ها، به برپایی نماز جماعت در دستگاه ها توجه زیادی نمی شود، افزود: باید فرمایشات رهبری را نصب العین خود قرار داده و برای امر نماز بیش از این تلاش کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب