کد خبر:1493 | 9:09:33 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه جامع توسعه به عنوان پایلوت در خراسان جنوبی تهیه شود
برنامه جامع توسعه به عنوان پایلوت در خراسان جنوبی تهیه شود
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد فلاحتی چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی بیان کرد: نارضایتی کارگری یکی از مشکلات اصلی در استان است. وی با بیان اینکه کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل باید مورد توجه قرار گیرند، افزود: اگر به مشکلات پیش روی استان توجهی نشود، پیامدهایی جدی به دنبال خواهد داشت. فلاحتی […]

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد فلاحتی چهارشنبه شب در کارگروه تخصصی اشتغال خراسان جنوبی بیان کرد: نارضایتی کارگری یکی از مشکلات اصلی در استان است.

وی با بیان اینکه کارخانجات تعطیل و نیمه تعطیل باید مورد توجه قرار گیرند، افزود: اگر به مشکلات پیش روی استان توجهی نشود، پیامدهایی جدی به دنبال خواهد داشت.

فلاحتی با بیان اینکه شستا می تواند توجه زاید الوصفی به خراسان جنوبی داشته باشد، گفت: باید برنامه جامع توسعه برای استان به عنوان پایلوت تهیه شود.

وی با بیان اینکه افراد پشت نوبت برای تحت پوشش قرار گرفتن بهزیستی در استان زیاد هستند، افزود: همچنین جمعیت تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی رقم بالایی است.

خبر جدید  ۱۳۰۸ خانواده تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان خراسان جنوبی هستند

فلاحتی بیان کرد: از همه منابع درآمدی مجلس، برای صندوق های بازنشستگی ۵۰ هزار میلیارد تومان مصوب شده که می توان این صندوق ها را نجات دهد.

سالانه ۱۰ هزار گردشگر در خراسان جنوبی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی هم در این جلسه بیان کرد: در حال حاضر ۸۶۰ اثر از استان در فهرست آثار ملی و سه اثر در فهرست آثار جهانی ثبت شده اند.

خبر جدید  آمادگی 74 گروه دامپزشکی در عید قربان + فیلم

حسن رمضانی با بیان اینکه ۶۰ رشته صنایع دستی فعال با ۱۵ هزار هنرمند در خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: همچنین گرم ترین و تاریک ترین نقطه زمین در این استان واقع شده است.

وی با بیان اینکه توجه به جاذبه های گردشگری استان می تواند موتور محرک خراسان جنوبی باشد، افزود: این استان سالانه قریب به ۱۰ هزار نفر گردشگر دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی با اشاره به پروژه هتل کویر بیرجند بیان کرد: این هتل در حوزه شستا قرار داشته که باید مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  ‍ حریق کارخانه صنعتی در کرمان اطفا شد

وی با اشاره به خدمات انجام شده بیان کرد: طی سال حاری از محل تفاهم نامه چهارجانبه ۱۶ میلیارد تومان تسهیلات معرفی شده است.

رمضانی بیان کرد: همچنین از محل صندوق توسعه ملی ۱۱ میلیارد تومان و برای مشاغل خانگی نیز دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات معرفی شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب