کد خبر:819 | 14:43:31 - چهارشنبه 22 نوامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بدهی بیش از ۴ میلیارد ریالی شهرداری طبس به شرکت توزیع برق
بدهی بیش از ۴ میلیارد ریالی شهرداری طبس به شرکت توزیع برق
شهرداری طبس بابت قبوض برق خود مبلغ چهار میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال به شرکت توزیع برق طبس بدهکار است. به گزارش‌خبرنگار ایلنا، در دیدار اعضای شورای‌اسلامی شهر طبس و رئیس‌اداره برق این شهرستان که مسئولان امور مالی و تاسیسات شهری شهرداری نیز حضور داشتند، پس از گفت‌وگو و تبادل نظر مقرر شد بدهی ۴۵۱ […]

شهرداری طبس بابت قبوض برق خود مبلغ چهار میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال به شرکت توزیع برق طبس بدهکار است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، در دیدار اعضای شورای‌اسلامی شهر طبس و رئیس‌اداره برق این شهرستان که مسئولان امور مالی و تاسیسات شهری شهرداری نیز حضور داشتند، پس از گفت‌وگو و تبادل نظر مقرر شد بدهی ۴۵۱ میلیون تومانی قبوض برق شهرداری تا به امروز، هر چه سریعتر پرداخت شده تا از  قطع شدن برق شهرداری طبس جلوگیری شود.
 
در ادامه در خصوص گسترش نیروگاه‌های خورشیدی چه در سطح خانگی و چه در سطح نیروگاه‌های بزرگ تولید انرژی پاک با توجه به مساعد بودن بستر تولید این انرژی در شهرستان طبس مذاکره شده و قرار است شهروندان طبسی برای سرمایه‌گذاری از این فرصت استفاده کنند.
 
همچنین جهت ایجاد پست برق شهرک صنعتی طبس و بخش دیهوک مقرر شد پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت پذیرد.
 
 در این جلسه در خصوص روشنایی بلوار شهدای‌گمنام حدفاصل میدان معلم و دانشگاه پیام نور و دانشگاه فنی امام علی(ع) در جهت امنیت دانشجویان با توجه به تردد خودروها با سرعت بالا بحث شد که رئیس اداره برق طبس نیز قول همکاری داد.
 
 شاخه زنی درختان مزاحم شبکه برق نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود که اعضای شورای اسلامی شهر طبس بر هماهنگی اداره برق در این خصوص با شهرداری و نهایت دقت  و پرهیز از آسیب اضافی به درختان تاکید کردند.

خبر جدید  دشمن به زمین گیر کردن ما در عرصه اقتصادی امید بسته است/ بصیرت سیاسی در ذیل آموزه های دینی لازمه پاسداری از انقلاب است

0/5 (0 نقد و بررسی)



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب