کد خبر:681 | 9:48:12 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بافت ۱۹ میلیارد ریال فرش توسط مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی
بافت ۱۹ میلیارد ریال فرش توسط مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی
سید رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: مددجویان این نهاد در ۱۰ ماهه سال جاری هزار و ۲۴ تخته فرش معادل چهار هزار و ۱۹۰ متر تولید کرده اند. وی ارزش این تولیدات را ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال دانست و گفت: تاکنون ۵۱۲ تخته فرش معادل دو هزار […]

سید رضا حسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر بیان کرد: مددجویان این نهاد در ۱۰ ماهه سال جاری هزار و ۲۴ تخته فرش معادل چهار هزار و ۱۹۰ متر تولید کرده اند.

وی ارزش این تولیدات را ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال دانست و گفت: تاکنون ۵۱۲ تخته فرش معادل دو هزار و ۴۰۰ متر و به ارزش ۱۲ میلیارد ریال به فروش رفته است.

خبر جدید  به بهانه کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی - شهید فلك ژاپنی، نوجوان ترین شهید خراسان جنوبی

حسینی ادامه داد: بخشی از این فرش ها در داخل خراسان جنوبی به فروش رفته و بخشی نیز برای ارسال به بازار در حال آماده سازی است.

وی بیان کرد: در حال حاضر قریب به سه هزار و ۸۰۰ بافنده در دو هزار و ۵۱۶ کارگاه خانگی و ۱۴ کارگاه تجمیعی مشغول فعالیت هستند.

خبر جدید  پیاده روی خانوادگی در بیرجند + فيلم

حسینی با اشاره به خدمات ارائه شده به این بافندگان بیان کرد: تهیه مواد اولیه، ابزار و نقشه عملیات تکمیلی فرش بافته شده، بازاریابی و فروش فرش از جمله خدمات ارائه شده در زمینه پشتیبانی است.

وی بیان کرد: همچنین آموزش های چهره به چهره، انتقال بازخورد عیوب و سلیقه بازار فروش نیز از جمله  خدمات ارائه شده در زمینه توانمند سازی بافندگان است.

خبر جدید  بیکاری در بخش کشاورزی سبب خالی شدن روستاهای خراسان جنوبی شده است

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: کنترل کیفیت مواد اولیه، نظارت و بازدید حین بافت و مراحل ارزیابی و کارشناسی فروش از دیگر خدمات ارائه شده است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب