کد خبر:43281 | 10:09:48 - شنبه 11 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازشدن پای پزشک متخصص به حوزه زباله گرد‌ها
بازشدن پای پزشک متخصص به حوزه زباله گرد‌ها
مسئول پایش حفاظت محیط زیست گفت: گردش مالی زباله گردی ۳ میلیارد تومان در ماه است و سود آن به جیب زباله گرد‌ها نمی رود .

شعارسال: نخعی نژاد مسئول پایش حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی ،گفت: در هر ماه ۳ میلیارد تومان حداقل گردش مالی زباله گردی در بیرجند است .
او با اشاره به اینکه این پول متعلق به شهرداری و شهروندان است افزود: این هزینه باید خرج توسعه، زیبا سازی و پیشرفت شهر شود.
نخعی نژادبا اشاره به اینکه متاسفانه پول به دست آمده از زباله گردی به جیب مافیای زباله گردی می رود گفت: مافیاها زباله گردان خیابانی نیستند.
مسئول پایش حفاظت محیط زیست استان اظهار کرد: مافیای زباله در بیرجند ، دکتر و متخصص جراحی است که صاحب بزرگترین مرکز غیر مجاز خرید و فروش ضایعات هستند.
او با بیان اینکه قربانیان زباله گردی، شهروندان و زباله گرد‌ها هستند افزود: برای ساماندهی این فعالیت ها در شهر شرکتی در استان شروع به جمع آوری زباله کرده است.
نخعی نژاد با اشاره به اینکه این شرکت حدود ۷ خودرو سرپوشیده دارد و از درب منزل زباله رو تحویل می‌گیرد. ادامه داد: مردم با شماره گیری ۳۱۰۳۱ می توانند از این شرکت برای تحویل زباله خود تماس بگیرند.

شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۲دی۱۳۹۸ ، کدخبر: ۷۱۸۲۴۶۶: www.yjc.ir

خبر جدید  مسابقات کشتی قهرمانی کشور به میزبانی (بیرجند)

منبع خبر : سایت خبری شعار سال

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب