کد خبر:404 | 12:50:48 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازار فروش محصولات از اهداف شرکت های دانش بنیان است
بازار فروش محصولات از اهداف شرکت های دانش بنیان است
مسئول سازمان بسیج علمی پژهشی سپاه انصارالرضا(ع): مسئول سازمان بسیج علمی پژهشی سپاه انصارالرضا(ع) گفت: هدف ما از راه اندازی پردیس شرکت های دانش بنیان تجاری سازی محصولات تولید شده و فراهم آوردن بازار مناسب و خوب برای محصولات است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی؛ جواد عقیلی پور صبح امروز در آیین […]

مسئول سازمان بسیج علمی پژهشی سپاه انصارالرضا(ع):

مسئول سازمان بسیج علمی پژهشی سپاه انصارالرضا(ع) گفت: هدف ما از راه اندازی پردیس شرکت های دانش بنیان تجاری سازی محصولات تولید شده و فراهم آوردن بازار مناسب و خوب برای محصولات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی؛ جواد عقیلی پور صبح امروز در آیین افتتاحیه نخستین پردیس شرکت های دانش بنیان خراسان جنوبی اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد دانش بنیان تاکید فراوان دارند و رمز ماندگاری انقلاب را سه هدف مهم انقلابی ماندن، اقتصاد مقاومتی و علم دانستند.

وی تاکید کرد: اساس کار در اقتصاد مقاومتی بر اقتصاد دانش بنیان است که چندین سال است استان و کشور آغاز شده است.

خبر جدید  دیدار مسئولان زیرکوه با امام جمعه شهرستان

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه اقدامات خوبی در خصوص شرکت های دانش بنیان در سطح کشور انجام شده است، گفت: در سطح کشور ۲هزار و ۷۰۰ شرکت دانش بنیان داریم و بر اساس چشم انداز عقب هستیم.

وی با بیان اینکه خروجی علمی که در رتبه ۱۶ قرار داریم نیز مطلوب نیست گفت: در فن آوری رتبه ۱۳۲ و در دانش کار رتبه ۱۰۲ در جهان داریم .

وی با اشاره به نقش شرکت های دانش بنیان افزود: براساس منویات امام خامنه ای(حفظه الله) و تاکید ایشان بر اقتصاد دانش بنیان ؛ اولین پردیس شرکت های دانش بنیان را در استان راه اندازی کرده ایم.

خبر جدید  گرامی داشت یاد شهید مدافع حرم در بيرجند

مسئول بسیج علمی پژوهشی و فن آوری استان افزود: این ساختمان در سه طبقه با ۵۲۰ مترمربع مساحت دارای ۳۰ اتاق است و خدمات مالی و کارگاهی و پشتیبانی های لازم ارائه می شود. ۲ سالن جلسات و سایت کامپیوتر و شرکت حقوقی برای تجاری سازی محصول در نظر گرفته شده است.

عقیلی پور با تاکید براینکه در خراسان جنوبی ۵۰هزار دانشجو در حال تحصیل هستند، عنوان کرد: ما از ظرفیت خوب دانشجویان و دانشگاه ، معدن و گیاهان دارویی استفاده نکرده ایم.

وی  بیان داشت: هدف ما از ر اه اندازی پردیس شرکت های دانش بنیان؛ تجاری سازی محصولات تولید شده و فراهم آوردن بازار مناسب و خوب برای محصولات است.

خبر جدید  جان باختن مادر و کودک سه ساله در جاده بیرجند قاین

مسئول بسیج علمی پژوهشی استان ادامه داد: ارائه تسهیلات از سقف ۵ تا ۲۰ میلیون تومان بلاعوض و وام های کم درصد در اختیار  نخبگانی که بخواهند کارهای پژوهشی و یا طرح هایی برای ثبت داشته باشند داده می شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در سطح استان خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: بانک نخبگان، شناسایی مخترعین توسط سازمان علمی پژوهشی استان انجام شده است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب