کد خبر:1283 | 16:14:38 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین بیمارستان ثابت تخصصی در درمیان آغاز به کار می کند
اولین بیمارستان ثابت تخصصی در درمیان آغاز به کار می کند
 به گزارش خبرنگار مهر، حسن رجب زاده ظهر چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: قرارگاه عملیاتی شهید ناصری از بدو تشکیل، تاکنون اقدامات خوبی انجام داده است. وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶۰ نفر جذب این قرارگاه شده اند، افزود: همچنین تاکنون عملیات تاکتیکی زیادی در راستای امنیت پایدار منطقه […]

 به گزارش خبرنگار مهر، حسن رجب زاده ظهر چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه بیان کرد: قرارگاه عملیاتی شهید ناصری از بدو تشکیل، تاکنون اقدامات خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶۰ نفر جذب این قرارگاه شده اند، افزود: همچنین تاکنون عملیات تاکتیکی زیادی در راستای امنیت پایدار منطقه انجام شده است.

رجب زاده با بیان اینکه تامین امنیت را از رسالت های اصلی این قرارگاه عنوان کرد و گفت: محرومیت زدایی از دومین ماموریت های اصلی این قرارگاه است.

خبر جدید  خراسان جنوبی امسال وارد بیستمین سال خشکسالی شد

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری بیان کرد: تاکنون بیش از ۸۵ پروژه محرومیت زدایی در مناطق محروم مرزی انجام شده است.

وی بیان کرد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۰ سری جهزیه در این مناطق توزیع شده و ۱۰۰ سری دیگر نیز توزیع خواهد شد.

رجب زاده با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه های سلامت بیان کرد: تاکنون بیش از پنج هزار و ۵۰۰ نفر در روستاهای مرزی غربالگری شده اند.

خبر جدید  ایمن شدن 80 درصد از دام های کوچک علیه تب مالت

فرمانده ی قرارگاه عملیاتی شهید ناصری بیان کرد: همچنین تیم پزشکی در بیش از ۷۰ روستا حضور پیدا کرده و از مشکلات موجود اطلاع یافته اند.

وی اظهار کرد: از ۲۳ بهمن ماه جاری ۱۴ تیم متخصص قلب، اعصاب روان، کودک و زنان، چشم و غیره به بیمارستان اسدیه شهرستان درمیان اعزام شده و به مدت یک هفته به ارائه خدمات می پردازند.

خبر جدید  بارندگی ها در خراسان جنوبی ادامه دارد/احتمال بار ش تگرگ

رجب زاده با اشاره به ایام الله دهه فجر بیان کرد: این ایام فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردهای نظام مقدس جهموری اسلامی است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری ادامه داد: بنا به تاکیدات رهبری باید هر آنچه در توان داریم پای انقلاب بگذاریم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب