کد خبر:717 | 13:33:05 - دوشنبه 29 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین استارت‌آپ ‌ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته در جنوب کشور
اولین استارت‌آپ ‌ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته در جنوب کشور
نخستین استارت‌آپ ‌ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته، برای اولین بار در جنوب کشور و با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از نخبگان علمی منطقه، ۲۴ الی ۲۷ بهمن‌ماه سال‌جاری در دانشگاه جیرفت برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، حسین مشایخی دبیر اجرایی اولین استارت‌آپ ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته دانشگاه جیرفت گفت: استارت آپ، […]

نخستین استارت‌آپ ‌ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته، برای اولین بار در جنوب کشور و با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از نخبگان علمی منطقه، ۲۴ الی ۲۷ بهمن‌ماه سال‌جاری در دانشگاه جیرفت برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، حسین مشایخی دبیر اجرایی اولین استارت‌آپ ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته دانشگاه جیرفت گفت: استارت آپ، یک رویداد نوین کارآفرینی است که دانشگاه جیرفت به عنوان یک دانشگاه پیشرو، در جهت ایجاد ارتباط دانشگاه و صنعت و همچنین در راستای حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم و کارآفرین، این رویداد را برگزار کند.

وی از دریافت ۱۲۰ ایده اولیه در نخستین استارتاپ تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته به آن خبر داد و افزود: استارت‌آپ، سازمان موقتی است که با هدف یافتن یک مدل کسب و کار تکرارپذیر و مقیاس‌پذیر در ۵۰ تا ۷۰ ساعت، حداقل سه مدل کسب و کار را به نتیجه می‌رساند و معمولاً سازمان‌هایی موفق هستند که پس از این ۵۰ ساعت، یکدیگر را رها نکنند.

خبر جدید  راه اندازی سامانه مجازی خرید و فروش محصولات استان

مشایخی تصریح کرد: پس از بررسی ایده‌های وارد شده به این رویداد کار آفرینی، طبق نظر داوران، ۲۴ ایده در مرحله اولیه انتخاب و تیم‌های پنج نفره تشکیل می‌شود و روزهای دوم و سوم در خصوص ایده‌ها بحث و بررسی صورت می‌گیرد و ایده‌ها پرورش داده می‌شود تا در نهایت ایده‌های برتر انتخاب و به کسب و کار تبدیل شوند.

خبر جدید  مجموعه خبری20- شبکه خاوران

دبیر اجرایی اولین استارت آپ ویکند تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته دانشگاه جیرفت خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رویداد مهم، حمایت از ایده‌های نوپا جهت شکل‌گیری کسب وکارها در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است که توسط دانشگاه جیرفت و با همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری برگزار می‌شود.

مشایخی با بیان اینکه شرکت‌های بزرگ جهانی مانند گوگل و کسب و کارهای نوینی که این روزها در کشور فعالیت می‌کنند مانند دیجی کالا و اپلیکیشن‌هایی مثل اسنپ و تپسی از یک ایده شکل گرفته و توسعه یافته‌اند، بیان کرد: برای رشد و توسعه کسب کار در شرایط کنونی داشتن یک تیم بسیار مهم است که امیدواریم تیم‌هایی که به این رویداد راه پیدا می‌کنند بتوانند در ادامه کسب کار خود را رونق دهند.

خبر جدید  ثبت نام 717 دانشجوی جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه جیرفت، وی با بیان اینکه این استارت آپ به صورت آزاد برگزار می‌شود، افزود: دانشجویان و علاقه‌مندان از سراسر استان و کشور که در حوزه کشاورزی و صنایع مرتبط با آن ایده‌ای دارند، می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی ۴ https://goo.gl/vrqGn جهت شرکت در این رویداد ثبت نام کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب