کد خبر:1456 | 14:25:58 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهل سنت در۲۲ بهمن ارادت خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان می دهند
اهل سنت در۲۲ بهمن ارادت خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان می دهند
به گزارش خبرنگار مهر، مولوی سید احمد عبداللهی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: همه ما مسلمانان قبل از اینکه شیعه یا سنی باشیم، مسلمان هستیم و عزت ما نیز به اسلام است. وی بیان کرد: عزت ایران نیز به انقلاب اسلامی، نظام جمهوی اسلامی و […]

به گزارش خبرنگار مهر، مولوی سید احمد عبداللهی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: همه ما مسلمانان قبل از اینکه شیعه یا سنی باشیم، مسلمان هستیم و عزت ما نیز به اسلام است.

وی بیان کرد: عزت ایران نیز به انقلاب اسلامی، نظام جمهوی اسلامی و اقوام و مذاهب اسلامی بوده که در آن زندگی می کنند.

امام جمعه اهل سنت اسدیه با اشاره به اینکه دشمنان اسلام برنامه های زیادی را برای مقابله با نظام اسلامی در نظر گرفته اند، عنوان داشت: با این وجود دشمن از توطئه ها و تهدیدهای نظامی ناامید شده اند و به تفرقه، ایجاد اختلاف بین مسلمانان و ایجاد نارضایتی در بین مردم روی آورده اند تا مردم را نسبت به انقلاب بدبین کنند.

خبر جدید  شهدا رهروی زینبی می خواهند

مولوی عبداللهی با بیان اینکه مسلمانان در جمهوری اسلامی قدردان نظام اسلامی هستند، بیان داشت: اگر اعتقاد و باور ما به خدا محکم باشد و انقلاب اسلامی را نعمت بدانیم مشکلات اقتصادی حل شدنی و زودگذر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در دهه فجر امسال شاهد افتتاح پروژه های مختلف در سطح استان بودیم، ادامه داد: به خصوص در شهرستان مرزی و سنی نشین درمیان۱۱۱ پروژه با اعتبار ۴۲ میلیارد تومان افتتاح شد که این ها از چشم اهل سنت دور نمانده است.

خبر جدید  ثبت وقف جدید در قاین

امام جمعه اهل سنت اسدیه با تأکید بر اینکه اهل سنت قدردان خدمت های نظام اسلامی هستند و در همه صحنه ها حضور دارند، بیان داشت: در روز ۲۲ بهمن حضور اهل سنت این موضوع را ثابت خواهند کرد، ارادت خود را به نظام و اسلام نشان داده و جواب دشمنان را خواهند داد.

خبر جدید  آگاه سازی کشاورزان با تولید برنامه های تلویزیونی

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب