کد خبر:40526 | 11:47:14 - شنبه 13 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای ۲۳۸ سری جهیزیه به نوعروسان خراسان جنوبی
اهدای ۲۳۸ سری جهیزیه به نوعروسان خراسان جنوبی
این جهیزیه که با مشارکت قرارگاه شهید ناصری، آستان قدس رضوی و خیران تهیه شده است شامل یخچال، سرویس چینی، ماشین لباسشویی، سرویس قاشق و چنگال، پنکه، اجاق گاز، جارو برقی، فرش، قوری و کتری، سرویس پلاستیک، پتو و سرویس قابلمه است.

شعارسال : این جهیزیه که با مشارکت قرارگاه شهید ناصری، آستان قدس رضوی و خیران تهیه شده است شامل یخچال، سرویس چینی، ماشین لباسشویی، سرویس قاشق و چنگال، پنکه، اجاق گاز، جارو برقی، فرش، قوی و کتری، سرویس پلاستیک، پتو و سرویس قابلمه است . این اقلام امروز از بیرجند به مقصد شهرستان های سربیشه، نهبندان، زیرکوه و درمیان بارگیری و ارسال شد تا در اختیار زوج های جوان قرار می‌گیرد . فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی در این آیین گفت: از ابتدای امسال ۱۰۰ سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند در شهرستان های مرزی استان توزیع شده است . سرهنگ غلامعلی تناکی افزود: تامین جهیزیه برای زوج های نیازمند، از طرح هایی است که سپاه در زمینه ازدواج آسان در دستور کار خود قرار داده است . وی قبل از این در نشست خبری گفته بود: تا پایان سال جاری با مشارکت آستان قدس رضوی و خیران یکهزار سری جهیزیه بین زوج های مناطق مرزی استان توزیع می‌شود . فرمانده قرارگاه شهید ناصری خراسان جنوبی اظهار داشت: پارسال ۴۲۰ سری جهیزیه به ارزش ریالی ۱۰ میلیون تومان بین زوج های جوان مناطق مرزی و محروم استان با کمک آستان قدس رضوی و خیران توزیع شده است . در این آیین معاون امداد و محرومیت زدایی آستان قدس رضوی به زوج های جوان این آیین قول سفر دو روزه رایگان به مشهد مقدس و استاندار خراسان جنوبی قول تامین تسهیلات ارزان قیمت خرید مسکن به میزان ۴۰۰ میلیون ریال را دادند .
سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبربان ، تاریخ انتشار :۲۱  تیر ۹۸، کد خبر: ۲۴۲۹۷۷۱۱،www.khabarban.com
منبع :: اهدای ۲۳۸ سری جهیزیه به نوعروسان خراسان جنوبی

خبر جدید  در اتصال بلوار رجایی به صیاد تصمیم‌گیر نیستیم!
0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب