کد خبر:3779 | 19:37:58 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است
انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی عصر جمعه در دیدار با رئیس اسبق شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: در بسیاری از روایات آمده که انقلابی به وجود خواهد آمد و زمینه ساز ظهور امام زمان خواهد بود که منظور از انقلاب همین انقلاب اسلامی است. وی با بیان اینکه این مسئله ریشه دار […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی عصر جمعه در دیدار با رئیس اسبق شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: در بسیاری از روایات آمده که انقلابی به وجود خواهد آمد و زمینه ساز ظهور امام زمان خواهد بود که منظور از انقلاب همین انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه این مسئله ریشه دار است و احادیث زیادی راجع به آن وجود دارد، گفت: در حال حاضر بیداری اسلامی به وجود آمده و علم اسلام در حال گسترش در سطح جهان است.

خبر جدید  7312 یتیم چشم انتظار حمایت حامیان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: همچین نقل شده که بر اثر مخالفت ها، کارشکنی ها و دهن کجی هایی که نسبت به انقلاب اسلامی صورت خواهد گرفت اما انقلاب در سطح جهان گسترش یافته و در پی آن مهدی ظاهر خواهد شد.

آیت الله عبادی تاکید کرد: در حالی که وجود حضرت مهدی مسلم رحمت است، افزود: زمان ما بسیار شرایط خاصی است و از تمام زمان ها استثنا است چرا که هم بهترین خواهد بود و هم بدترین و همان طور که مشاهده می کنیم ما در بهترین شرایط هستیم در عین حالی که در بدترین شرایط هستیم.

خبر جدید  کشف انبار کاغذ و لاستیک احتکار شده در زاهدان

مهدی چمران، رئیس اسبق شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: امید است با ظهور حضرت مهدی عدل واقعی را در سطح جهان شاهد باشیم و ما در انقلاب اسلامی در حال زمینه سازی برای ظهور مهدی هستیم که امید است تلاش های ما به ثمر نشیند.

وی بیان کرد: این تلاش ها باید واقعا برای خدا باشد و برای خودمان و منافع شخصی ما نباشد و حرکتی باشد الهی تا به ظهور حضرت مهدی کمک بیشتری کند.

خبر جدید  دشمن به دنبال غیرت زدایی از مردان و عفت زدایی از زنان است

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب