کد خبر:1787 | 12:49:56 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی ایران جرات مقابله با استکبار جهانی را افزایش داد
انقلاب اسلامی ایران جرات مقابله با استکبار جهانی را افزایش داد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر عبادی صبح یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرستان خوسف، اظهار کرد: در گذشته اگر جهاد با شمشیر و تیرو کمان انجام می شد اما امروز شکل جهاد تغییر کرده است. وی با بیان اینکه گاهی آثاری که راهپیمایی بر جای می گذارد از جنگ فیزیکی بیشتر […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر عبادی صبح یکشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرستان خوسف، اظهار کرد: در گذشته اگر جهاد با شمشیر و تیرو کمان انجام می شد اما امروز شکل جهاد تغییر کرده است.

وی با بیان اینکه گاهی آثاری که راهپیمایی بر جای می گذارد از جنگ فیزیکی بیشتر است، افزود: حضور مردم در صحنه ها خصوصا در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه پیام فوق العاده مهمی به استکبار جهانی دارد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: همواره انقلاب ما با رهبری ولایت و پشتیبانی ملت گردنه های سخت و مهم را یکی پس از دیگر طی کرده و به اینجا رسیده است.

وی با بیان اینکه مردم ایران مردم کوفه نیستند و همیشه پشت سر ولایت فقیه ایستاده اند، عنوان کرد: دشمن موج بزرگی از فتنه ها، جنگ های متعدد، چالش های مختلف و ناامنی را در ایران پیاده کرد اما نتوانست اراده آهنین مردم که پشتوانه حضرت حق را دارد درهم شکنند و هیچ گاه هم در آینده موفق نخواهند شد.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بین الطلوعین ظهور امام زمان (عج) است، بیان کرد: هنگامی که شب به پایان می رسد و خورشید در حال طلوع کردن است بین الطلوعینی وجود دارد که فرآیند انتقال در آن شکل می گیرد و به گفته علامه «حسن زاده آملی» انقلاب اسلامی نیز همین بین الطلوعین است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه ظهور امام زمان (عج) است، اظهار کرد: بسیاری از بزرگان دین در سال های گذشته و قبل از انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی را پیش بینی و اعلام کرده بودند بعد از چهل سالگی انقلاب هر لحظه باید منتظر ظهور امام زمان (عج) باشید.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خوشبختانه کشور ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در حیطه های مختلف اقتصادی، علمی، اقتدار سیاسی، نظامی و امنیتی پیشرفت های فراوانی داشته است، افزود: پیشینه و تمدن چند هزار ساله ملت ایران هنگامی که با دین مبین اسلام ترکیب می شود اقتداری بزرگ به وجود می آورد.

خبر جدید  طرح پخش سیلاب، راهکاری برای تقویت سفره های زیرزمینی

وی با بیان اینکه در واقع آینده دنیا متعلق به ایران اسلامی خواهد بود، گفت: کشور ایران در تمام دنیا حرف برای گفتن دارد و جوانان ایرانی قله های علمی زیادی را فتح کرده اند.

آزادی و امنیت امروز کشور محصول انقلاب است

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه هنگامی که بحث های نظامی با مغز متفکر جوان انقلابی ترکیب می شود تبدیل به موشک های نقطه زن و رادار گریز می شود، عنوان کرد: آزادی همراه با امنیتی که امروز در کشور ایران وجود دارد محصول زحمات مردم و انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه یکی از آثار انقلاب که همچون طلیعه ظهور امام زمان (عج) به چشم می خورد، احیای معنویت و زنده کردن عبادت خداوند در تمام دنیا است، اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی در دانشگاه های آمریکا برخی از دروس دینی تدریس می شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آثار انقلاب مرزهای استکبار جهانی را در نوردیده است، بیان کرد: پیشرفت های علمی ملت ایران، پیشرفت های زیرساختی و اقتصادی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران بوده است.

وی ادامه داد: برنامه آمریکا و استکبار جهانی این است که ایران پیشرفت های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و اداری نداشته باشد لذا در همین راستا تحریم ها و بحران های پیرامونی مانند داعش به وجود آورند تا بتوانند در ایران فتنه ایجاد کنند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه آمریکایی ها نگران پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران خصوصا در حیطه های اقتصادی، فرهنگی و معنوی هستند، افزود: دو سال قبل از ایجاد تحریم ها، اقتصاد ایران دچار جهش شده بود لذا آمریکایی ها بلافاصله با ایجاد تحریم ها درصدد قفل کردن اقتصاد ایران برآمد.

خبر جدید  زباله گردی افسوسی بی پایان

وی با اشاره به اینکه دلیل آسیب دیدن کشور ایران در تحریم ها این بود که اقتصادی که در کشور پیاده کرده بودیم اقتصاد مقاومتی نبوده است، گفت: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری باید اقتصادی را پیاده کنیم که دشمن نتواند با تحریم ها بر ما فشار بیاورد.

انقلاب اسلامی ایران شهامت به ملت های آزادی خواه داده است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستاوردهای کشور ایران در حیطه اقتصادی پس از انقلاب اسلامی بسیار زیاد بوده است، عنوان کرد: یکی از کارهایی که انقلاب اسلامی انجام داد شهامت دادن به ملت ها بوده است چراکه در گذشته هیچ ملتی جرات مرگ بر آمریکا گفتن را نداشت.

وی با اشاره به اینکه امروز کشور ایران بلایی سر آمریکا در آورده است که داخل کشور خودشان شعار مرگ بر آمریکا سر داده و پرچم کشورشان را به آتش می کشند، بیان کرد: اگر آمریکایی ها از ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران عصبانی هستند به دلیل جرات دادن مقابله و ایستادگی در مقابل استکبار جهانی است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه جنگ فرهنگی و شبیه خون فرهنگی از روش های مقابله دشمن با کشور ایران بوده است، اظهار داشت: دشمن بسیار علاقه دارد سبک زندگی ملت ایران را به سبک زندگی غرب تغییر دهد و جوانان ایرانی را به جای فرزند آوری ترغیب به نگهداری حیوانات می کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز جمعیت در قدرت سیاسی حرف اول را می زند، افزود: ارباب های غربی به دنبال این هستند که جمعیت ایران را کاهش دهند چراکه جمعیت زیاد باعث اقتدار می شود.

خبر جدید  افزایش ذخایر خونی خراسان جنوبی

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از برنامه های مهم دشمن تغییر سبک زندگی اسلامی به زندگی غربی است چراکه استحکام نظام خانواده را یکی از رمز های بقای انقلاب می دانند.

رودربایسی با مفسدان اقتصادی را باید کنار گذاشت

وی با بیان اینکه مشغول کردن کشور ایران با داعش و امثال آن و بازماندن از اصلاح امور داخلی از دیگر سیاست های دشمن است، عنوان کرد: بر تمام قوا است که در برابر مفسدین اقتصادی رو دربایستی را کنار بگذارند و تمام مسئولین نظام عدالت اجتماعی را به عنوان یک رسالت بزرگ در سرلوحه امور خود قرار دهند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه یکی از مصوبات بسیار خوب مجلس در بودجه امسال بحث مالیات ها بوده است، اظهار داشت: از روند رو به پیشرفت قوه قضائیه باید تشکر و قدردانی کرد چراکه در گذشته قوه قضائیه رودربایستی داشت و درست عمل نمی کرد اما امروز بدون توجه به حزب های سیاسی در مقابل مفاسد ایستاده است.

وی با بیان اینکه راه مبارزه با فساد عدم رودربایسی با جریانات سیاسی است، افزود: مسئولین هوشیار باشند چراکه آمریکا به دنبال ناامید کردن ملت ایران است و در شبکه های اجتماعی آمار دروغ اعلام می کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به شایعاتی در خصوص اخذ بودجه های نجومی حوزه های علمیه، تصریح کرد: تمام حوزه های علمیه کشور به اندازه یکی از دانشگاه های تهران بودجه ندارند.

وی با بیان اینکه برنامه استکبار جهانی نا امید کردن مردم است و یکی از بهترین ابزارهای آن ها شبکه های اجتماعی است، گفت: دشمن عقده مستقل بودن و اقتدار و پشتیبانی از ولایت فقیه نظام جمهوری اسلامی را دارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب