کد خبر:783 | 11:39:59 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی الگوی آزادی‌خواهان سراسر دنیا است
انقلاب اسلامی الگوی آزادی‌خواهان سراسر دنیا است
گروه سیاست و اقتصاد: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران الگوی آزادی خواهان در سراسر دنیا بوده و هدیه ای از جانب خداوند است. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌جنوبی، غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در مراسم ۱۲ بهمن در بیرجند گفت: جمهوری اسلامی ایران الگوی آزادی‌خواهان جهان در سراسر […]

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران الگوی آزادی خواهان در سراسر دنیا بوده و هدیه ای از جانب خداوند است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌جنوبی، غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در مراسم ۱۲ بهمن در بیرجند گفت: جمهوری اسلامی ایران الگوی آزادی‌خواهان جهان در سراسر دنیا بوده و در پرتو استکبار ستیزی و مقابله با دشمن، عزت یافته است.

وی افزود: انقلاب اسلامی هدیه ای از جانب خداوند است که قرن‌های متمادی بعد از غیبت امام عصر، خداوند اراده کرد و این مهم با دستان قدرتمند امام (ره) رقم خورد.

خبر جدید  وجود ۲۹ مدرسه شاهد در خراسان جنوبی/مدارس شاهد نماد فرهنگ شهادت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: اگر مردم با امام همراه نبودند  باعث خانه نشینی و شهادت امام می شد همان گونه که در زمان امام علی (ع) و امام حسین (ع) رخ داد.

غیب‌پرور با تاکید بر همراهی امت برای موفقیت انقلاب عنوان کرد: با شکل گیری انقلاب خداوند عزت، آبرو و شرف را به ملت و سرزمین ایران عطا کرده است.

خبر جدید  بیرجند میزبان 12 شهیدگمنام می‌شود

وی یادآرورشد: قبل از انقلاب ملتی تحقیر شده و از تمام جوانب چه صنعتی، سیاسی و دفاعی هیچ گونه استقلالی نداشتیم، اما به لفظ انقلاب و حضور امام این حقارت‌ها از کشور ایران برداشته شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: امام همه انسان‌ها را با خدا آشتی داد و فطرت‌های پاک مردم متوجه خداپرستی شد.

غیب پرور تاکید کرد: گذشته از برخی مشکلات داخلی در حال حاضر مردم ایران با شرف و عزت در عالم شناخته شده و مرزهای انقلاب با ثلابت پیام انقلاب را در عالم پخش کرده است.

خبر جدید  مادران جامعه اسلامی، دارای بالاترین سهم در تربیت فرزندان

وی با اشاره به اینکه یکی از وجوه مهم عزت ما ایستادگی در مقابل دشمن است، اظهار کرد: انقلاب عطیه خدا و نعمت خداست و باید قدردان این نعمت باشیم که بخشی از آن برعهده مردم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطر نشان کرد: بعد دیگر حراست از انقلاب مربوط به مسئولان نظام اسلامی بوده که بخش مهم آن مردم‌داری است.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب