کد خبر:3631 | 14:18:17 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انسان سازی و تربیت جوانان تراز انقلاب رسالت اصلی بسیج است
انسان سازی و تربیت جوانان تراز انقلاب رسالت اصلی بسیج است
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی قاسمی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر مسئله انسان سازی تاکید بسیاری دارند و فرمودند هیچ کشوری بدون نیروی انسانی کارآمد قادر نیست به پیشرفت نائل شود. وی با بیان اینکه یکی از تفاوت های […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی قاسمی ظهر پنجشنبه در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بر مسئله انسان سازی تاکید بسیاری دارند و فرمودند هیچ کشوری بدون نیروی انسانی کارآمد قادر نیست به پیشرفت نائل شود.

وی با بیان اینکه یکی از تفاوت های بسیج و آموزش و پرورش این است که بسیج سبقه نظامی را دنبال می کند، افزود: مقام معظم رهبری دو محور اساسی انسان سازی و تربیت انسان های شایسته و پیشرفت در علم و فناوری را برای الگو کردن نظام جمهوری اسلامی ایران معرفی می کند که باید به آن توجه ویژه ای شود.

خبر جدید  جشنی برای پدران آسمانی + فیلم

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب است و مسئله نیروی انسانی را در دستور کار خود قرار داده است، عنوان کرد: امروز سرمایه اصلی سپاه نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه انسان محور است و مادامی موفق خواهد بود که انسان ها را در همه زمینه ها توانمند کند، اظهار داشت: استفاده از وجود پیشکسوتان در سپاه تا حدودی حفظ شده است چراکه این انسان ها ذخیره های انقلاب هستند.

خبر جدید  دیدار بسیجیان با خانواده شهید امانداد در خوسف

قاسمی ضمن قدردانی از زحمات مسئول سابق سازمان بسیج دانش آموزی استان، افزود: خوشبختانه نسل جوان امروز نیروهای متعهدی هستند و می توان از آن ها استفاده کرد.

در پایان این مراسم جواد عقیلی پور به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج دانش آموزی خراسان جنوبی معارفه  و از خدمات سرهنگ غلامرضا اردونی مسئول سابق سازمان بسیج دانش آموزی استان خراسان جنوبی تقدیر شد.

خبر جدید  طبس نیازمند راه اندازی پست قرنطینه دامپزشکی در ورودی جوخواه /پست قرنطینه دیهوک باید جابجا شود

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب