کد خبر:875 | 13:09:52 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انزوای روحانیون برنامه همیشگی دشمنان بوده است
انزوای روحانیون برنامه همیشگی دشمنان بوده است
گروه معارف: نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: دشمن انزوای علمای دین را همواره مدنظر دارد و اکنون نیز برنامه آنان در همین خصوص است. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی امروز۱۶ بهمن ماه در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های اجرایی استان اظهارکرد: فلسفه وجودی، […]

گروه معارف: نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: دشمن انزوای علمای دین را همواره مدنظر دارد و اکنون نیز برنامه آنان در همین خصوص است.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی امروز۱۶ بهمن ماه در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های اجرایی استان اظهارکرد: فلسفه وجودی، مسیر سیرو سلوک الهی و هدف نهایی دین که خلق انسان بوده برای عبادی است.

وی افزود: خداوند هر آنچه که بندگانش نیاز دارند آفریده و تصرف در آنها را به کسانی داده که بر اساس هدف خلقت کار کنند.

خبر جدید  اخلاص لازمه کار مداحی است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه خداوند بی نیاز از همه چیز است و عبادت تنها راه کمال بندگان است، تصریح کرد: باید خوردن، خوابیدن و همه کارهای انسان مصداقی از عبادت خداوند باشد.

عبادی با تاکید بر اهمیت جایگاه نماز، ادامه داد: نفس انسان تاثیرپذیر و گمراکننده است و جاذبه های این دنیا با ایجاد انحراف می شود و به همین دلیل نماز میزان کننده انسان است.

وی بیان کرد: اقامه نماز زمینه کمال و سعادت و عاقبت بخیری انسان را در پی‌دارد و خداوند بندگان ضعیفش را با توجه به نماز راهنمایی می‌کند.

خبر جدید  مجوز ۶ خانه قرآن شهری و روستایی از ابتدای تابستان ۹۷ صادر شده است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نماز تمام غبار روحی انسان را می زداید گفت: آزادی انسان در گرو بندگی خدا است و انسان خود را با اقامه نماز میزان می‌کند.

عبادی تاکید کرد: اگر تمام انسان های کره زمین خود را با این مهم میزان کنند در دنیا هیچ مشکلی نداریم.

وی با اشاره به اینکه تسلیم حق بودن کار ساده یا نیست ادامه داد: ما مشکلات نامسلمانی خود را به پای اسلام می‌گذاریم و تمام مشکلات ما از عدم فهمیدن معنی نماز و عبودیت و بندگی است.

خبر جدید  توسعه اقتصادی با جلوگیری ازصادرات خام محصولات کشاورزی محقق می شود

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: علما چشم جامعه هستند و اگر چشم جامعه را گرفتیم مسیرها تشخیص داده نخواهد شد.

عبادی خاطرنشان کرد: دشمن تعطیلی مدارس علمیه و انزوای علمای دین را همواره مدنظر دارد و اکنون نیز برنامه آنان در همین خصوص است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب