کد خبر:3534 | 11:55:41 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی خراسان جنوبی
انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی خراسان جنوبی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی استان به مساحت ۲۷۰۰ کیلومتر مربع خبر داد و گفت: در نوار مرزی زیرکوه ماده معدنی لیتیوم شناسایی شده و در مرحله صدور پروانه اکتشاف برای تکمیل مطالعات اکتشافی است.. به گزارش ایسنا، «داوود شهرکی» با بیان این‌که بیش […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی استان به مساحت ۲۷۰۰ کیلومتر مربع خبر داد و گفت: در نوار مرزی زیرکوه ماده معدنی لیتیوم شناسایی شده و در مرحله صدور پروانه اکتشاف برای تکمیل مطالعات اکتشافی است..

به گزارش ایسنا، «داوود شهرکی» با بیان این‌که بیش از۴۰۰۰ کیلومتر مربع مطالعات ژئوفیزیک هوایی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال در این شهرستان انجام و ۸ محدوده مستعد فلزی شناسایی شده است، گفت: تمرکز سازمان در این شهرستان بر شناسایی معادن و ایجاد صنایع معدنی است.

خبر جدید  ۸۰۰ مسافر نوروزی در شهرستان قاین اسکان یافتند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که در حوزه معدن ظرفیت‌های خوبی در این شهرستان وجود دارد، تصریح کرد: معدن سنگ آهن یکی از این معادن شهرستان بوده که با ذخایر سنگ آهن نیاز آهن واحدهای صنعتی استان را تامین می‌کند که تاکنون ٢٠٠ میلیون تومان هزینه اکتشاف برای این معدن انجام شده است.

خبر جدید  افتتاح و کلنگ زنی ۸۵ پروژه طی هفته دولت در شهرستان مهرستان

شهرکی یادآورشد: نیاز واحدهای صنعتی استان به سنگ آهن در سال آینده بالغ بر یک‌میلیون تن بوده که این معدن می‌تواند ظرفیت خوبی برای تأمین سنگ آهن واحدهای صنعتی استان محسوب شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب