کد خبر:937 | 11:05:06 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتخاب ۳۲۵ محله برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی طی امسال
انتخاب ۳۲۵ محله برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی طی امسال
گروه اجتماعی: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: طی امسال ۳۲۵ محله برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی بخصوص مواد مخدر انتخاب شده‌اند. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌جنوبی، سردار غلامحسین غیب پرور امروز۱۲ بهمن ماه در بازدید از روستای حاجی آباد بیرجند در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طی امسال ۳۲۵ محله برای مقابله […]

گروه اجتماعی: رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: طی امسال ۳۲۵ محله برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی بخصوص مواد مخدر انتخاب شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان‌جنوبی، سردار غلامحسین غیب پرور امروز۱۲ بهمن ماه در بازدید از روستای حاجی آباد بیرجند در جمع خبرنگاران اظهارکرد: طی امسال ۳۲۵ محله برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی بخصوص مواد مخدر انتخاب شده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه بحث مواد مخدر بلای خانمان سوز بوده از هم پاشیده شدن خانواده و تبعات آن نیز جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

خبر جدید  حفظ فضاهای ورزشی اولویت شورای شهر بیرجند است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه این کار با محوریت مردم قابل حل است، ادامه داد: انقلاب با ما ثابت کرده هر حرکتی از مردم شروع شده باشد موفق تر بوده است.

غیب‌پرور تصریح کرد: برای سال ۹۷ این مناطق به ۱۰۰۰ منطقه افزایش خواهد یافت که با یک نگاه مردمی می توان معضلات اجتماعی را مدیریت و افزایش آن جلوگیری کرد.

خبر جدید  سه طرح بهداشتی در سربیشه آماده بهره برداری

وی تاکید کرد: مسئولین استانی از توانمندی مردم، وجود خیرین ، افراد تحصیل کرده و روحانیون به عنوان فرصت استفاده کرده و در حفظ و سیانت از جامعه اقدام جدی کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: آمار جهانی نشان داده تنها ۸ درصد از معتادین قابل بازگشت هستند که این امر نشان دهنده کار سخت در زمینه کاهش معتادین است.

خبر جدید  اولین هدف دشمن براندازی جایگاه ولایت است

غیب‌پرور یادآور شد: فعالیت‌هادر مناطق انتخاب شده فعالیت‌ها در بخش پیشگیری و آموزش و بخش مقابله با مواد مخدر برنامه‌ریزی شده است.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت‌های ما در هر دو بخش بوده و سعی شده با توجه به ظرفیت‌های هر منطقه برای مقابله و پیشگیری کار شود که مهم‌ترین عامل کمک کننده همکاری و همدلی مردم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب