کد خبر:34716 | 0:59:14 - شنبه 16 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت بیرجند: مسئولان با قوت و قدرت آنچه که رسالت خود را انجام دهند
امام جمعه موقت بیرجند: مسئولان با قوت و قدرت آنچه که رسالت خود را انجام دهند
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مردم در طول چهل سال از انقلاب اسلامی ثابت کردند وظیفه‌ایی که متوجه آنها بوده را انجام داده و مسئولان حال باید باقوت و قدرت آنچه که رسالت آنها است انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند،حجتالاسلام والمسلمین مجید نصیرایی در خطبههای نمازجمعه این هفته بیرجندبا بیان اینکه یکی از خصوصیات مومنان براساس آیات قرآن کریم توجه به سنتهای الهی و وعدههای الهی است اظهار داشت: احیای سنتهای الهی و عمل به وعدههای الهی از رمزهای موفقیت است.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر مومنان به دو شرط ایمان به خدا و عمل صالح عمل کنند در دنیا و آخرت سعادتمند خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه امروز در دنیا عمده دعواها بر سرمسئله حکومت، قدرت و ثروت است بیان کرد: نمیشود کسی اهل ایستادگی با مستکبر و دستگیری از محرومین نباشد اما به دنبال دنیا و آخرت باشد.

نصیرایی با اشاره به حضور حماسه آفرین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد: مهمترین موضوعات هفته گذشته حماسه قهرمانانه و سرافرازانه ۲۲بهمن بود که پیام های مختلفی داشت.

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد: مهمترین پیام ۲۲ بهمن نمایش قدرت ملت ایران در برابر همه قدرتهای جهان بود این موضوع خیلی از توطئههای دشمنان را از بین میبرد.

خبر جدید  بیرجند| غفلت از فضای مجازی خسارات جبران ناپذیری به بدنه کشور وارد می‌کند

وی تقویت بنیه جمهویت و تقویت نرم نظام را از دیگر مولفههای مهم راهپیمایی باشکوه مردم در ۲۲ بهمنامسال دانست و ادامه داد: اتحاد و همبستگی ملت ایران اسلامی در چهل سال از انقلاب رخ داده است.

نصیرایی با بیان اینکه راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلی قدرت ملت در برابر ابرقدرت های جهان است یادآور شد: پیام ۲۲ بهمن به دوستان انقلاب در داخل و تمام جهان مقاومت و محکم در برابر استکبار جهانی است.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: مردم در طول چهل سال از انقلاب اسلامی ثابت کردند وظیفهای که متوجه آنها بوده را انجام داده و مسئولان حال باید باقوت و قدرت آنچه که رسالت آنها است انجام دهند.

وی بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود تنها راه حل مشکلات و معضلات کشور را مبارزه و توجه به داخل و ظرفیتهای درون نظام میدانندکه مشکلات با دستبوسی از مستکبران و مذاکره با آنها نیست.

خبر جدید  همایش ملی اندیشه‌های فلسفی و کلامی علامه طباطبایی در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود

نصیرایی با تاکید بر اینکه راه حل مشکلات کشور سازش و تسلیم نیست بلکه ایستادگی و مقاومت است عنوان کرد: مردم به شدت از وضعیت اقتصادی کشور و بدعمل کردن به مشکلات جامعه گلهمند هستند.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: امروز مسئولان و مردم تکلیف آنها روشن است و هر کس از مسئولان که نتوانند مسئولیت خود را به خوبی انجام دهد باید از گردنهمدیریتخارج شود.

نصیرایی با بیان اینکه مسئولان شان مردم را به خوبی در مقابل آنها انجام دهند افزود: ثروتها و ظرفیتهای خوبی در استان خراسان جنوبی وجود دارد نباید بیکاری و محرومیت در استان وجود داشته باشد بنابر این مسئولان باید در این راستا تلاش کنند.

وی با تاکید براینکه مشکل معیشت، اقتصاد نباید در استان وجود داشته باشد تاکید کرد: با حرکت جهادی توسط مسئولان میتوانخراسان جنوبی حامی استانهای هم جوار دیگر خود باشد.

خبر جدید  ‌خادمان حرم رضوی در محروم‌ترین روستای خراسان جنوبی / استقبال از کاروان خورشید در گرمای ۴۵ درجه‌

جوانان، مسئولان و نخبگان علمی و فرهنگی وظیفه دارند که فرمایشات ایشان را در چله دوم انقلاب ترسیم کنند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: این بیانیهیک بیانیه مهم و اساسی بود که جوانان، مسئولان و نخبگان علمی و فرهنگی وظیفه دارند که فرمایشات ایشان را در چله دوم انقلاب ترسیم کنند.

وی اشاره به حمله تروریستی و شهادت جمعی از پاسداران انقلاب در استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: استکبار جهانی و آمریکایی ها با شهادت فرزندان انقلاب بدانند ما از آرمانهای دست بر نخواهیم داشت.

نصیرایی گفت: ما با شهادتها زنده هستیم و هر چه ما را بکشند زندهتر خواهیم شد و راه و آرمانهای خود را ادامه خواهیم داد.

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد: استکبار جهانیسیلی محکمی را از نیروهای مقاومت خواهد خورد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب