کد خبر:1026 | 13:37:01 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقامه نماز بالاترین فرهنگ است/هدف دشمن برای منزوی کردن علما
اقامه نماز بالاترین فرهنگ است/هدف دشمن برای منزوی کردن علما
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی با اشاره به نقش نماز در زندگی انسان بیان کرد: کمال، سعادت و عاقبت بخیری انسان در اقامه نماز است. وی با بیان اینکه نفس انسان تاثیرپذیر […]

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با ائمه جماعات و رابطین امور اقامه نماز دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی با اشاره به نقش نماز در زندگی انسان بیان کرد: کمال، سعادت و عاقبت بخیری انسان در اقامه نماز است.

وی با بیان اینکه نفس انسان تاثیرپذیر و گمراه کننده است، اظهار کرد: نماز تراز  و میزان انسان نسبت به جاذبه های دنیوی است.

آیت الله عبادی با بیان اینکه اگر تمام انسان های کره زمین خود را با این نماز میزان کنند، مشکلی وجود نخواهد داشت، افزود: جاذبه های دنیا خواب و خیال و سرگردانی بیش نیست و آزادگی کامل نیز در گرو بندگی خدا است.

خبر جدید  ماه رمضان فرصتی برای خودسازی است

وی با بیان اینکه نماز بهترین حالت بندگی در برابر خداوند است، اظهار کرد: فلسفه وجودی و هدف نهایی از خلقت انسان نیز برای عبادت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: فرهنگی بالاتر از اقامه نماز وجود ندارد که باید مورد توجه مسئولان و علما قرار گیرد.

خبر جدید  دستگيری قاچاقچيان عتيقه در خراسان جنوبی

آیت الله عبادی علما را چشم جامعه دانست و اظهار کرد: حضور علما در جامعه عاملی هدایت کننده است و اگر نباشند در چاه می افتیم.

وی بیان کرد: دشمن در اولین اقدام به دنبال تعطیلی مدارس علمیه و تعطیل و منزوی کردن علمای دین است که این امر باید مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله عبادی با بیان اینکه خلقت انسان برای عبادت است، افزود: باید خوردن، خوابیدن و همه کارهای انسان مصداقی از عبادت خداوند باشد.

خبر جدید  خطر "بروسلوز" را جدی بگیریم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: اقامه نماز،  تمام مسائل اعم از اجتماعی، سیاسی، اقتصادی را خود به خود حل می کند و اگر این همه مشکل وجود دارد  به این جهت است که خدا ما را به خودمان واگذار کرده است.

آیت الله عبادی بیان کرد: مسلمانی و تسلیم حق بودن کار ساده ای نیست چرا که اگر همه تسلیم حق می بودیم امروز ۱۴ میلیون پرونده دادگاهی نداشتیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب