کد خبر:1413 | 10:53:15 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش طلاق دربین جوانان زمان عقد / جوانان بایدعاقلانه ازدواج وغیرتمندانه زندگی کنند
افزایش طلاق دربین جوانان  زمان عقد / جوانان بایدعاقلانه ازدواج وغیرتمندانه زندگی کنند
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام): معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)با بیان اینکه جوانان باید عاقلانه ازدواج وغیرتمندانه زندگی کنند، گفت:متاسفانه امروزه از سنت های درست که در خانواده ها رایج بود فاصله گرفتیم این در حالی است که باید این سنت ها را حفظ کنیم. […]

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام):

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام)با بیان اینکه جوانان باید عاقلانه ازدواج وغیرتمندانه زندگی کنند، گفت:متاسفانه امروزه از سنت های درست که در خانواده ها رایج بود فاصله گرفتیم این در حالی است که باید این سنت ها را حفظ کنیم.

 

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی حجت السلام والمسلمین علی اکبر پورصبح امروز (۱۹)بهمن ماه در دهمین جشنواره سرباز علی اکبر با گرامی داشت دهه فجر اظهارداشت: مهمترین اولویت برای یک جوان ازدواج آسان، به هنگام و مناسب است.

خبر جدید  اسکان 527 هزارمسافر در خراسان‌جنوبی/ یک میلیون نفراز جاذبه های گردشگری استان بازدید کردند

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به شاخصه های مهم ازدواج از دید گاه اسلام گفت: باید عشق جوانان برای ازدواج عاقلانه باشد نه از روی احساس.

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی و فضای اجازی تاثیر فراوانی بر زندگی افراد گذاشته است،افزود: در زندگی باید به منابع مادی همسر و فرهنگ خانواده ها توجه شود.

خبر جدید  ۲۰۰۰ گفتمان دینی در خراسان جنوبی برگزار شد

اکبرپور با بیان اینکه برای انتخاب همسر نباید وسواس زیاد داشته باشیم بلکه باید دقت لازم را بکنیم، عنوان کرد: متاسفانه با توجه به شرایط جامعه امروزی از سنت ها فاصله گرفتیم این در حالی است که سنت های درست ما را به اهداف مان در زندگی موفق تر می کنند.

وی با اشاره به افزایش مهریه توسط دختران جوان بیان داشت: متاسفانه امروزه خیلی از طلاق ها در زمان عقد صورت می گیرد که این یک آسیب برای جامعه است.

خبر جدید  انتصاب در هلال احمر خراسان جنوبی/شهریاری به استان بازگشت

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(علیه السلام) با تاکید براینکه در ازدواج نباید همسران همدیگر را با افراد دیگر مقایسه کنند، گفت: متاسفانه امروزه از سنت های درست که در خانواده ها رایج بود فاصله گرفتیم این در حالی است که باید این سنت ها را حفظ کنیم.

وی خطاب به سربازان جوان در این همایش گفت: از شما جوانان می خواهم عاقلانه ازدواج کنید و غیرتمندانه زندگی کنید.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب