کد خبر:8772 | 13:17:48 - دوشنبه 7 مه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعمالی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن است
اعمالی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن است
استاندار خراسان جنوبی گفت: نابخردی‌ها چه در فضای مجازی و چه در گویش بعضی از افراد با هر ضرب آهنگی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن است و بزرگترین ضربه را به کشور و نظام وارد می‌کند. شعار سال: استاندار خراسان جنوبی گفت: نابخردی‌ها چه در فضای مجازی و چه […]

استاندار خراسان جنوبی گفت: نابخردی‌ها چه در فضای مجازی و چه در گویش بعضی از افراد با هر ضرب آهنگی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن است و بزرگترین ضربه را به کشور و نظام وارد می‌کند.

شعار سال: استاندار خراسان جنوبی گفت: نابخردی‌ها چه در فضای مجازی و چه در گویش بعضی از افراد با هر ضرب آهنگی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن است و بزرگترین ضربه را به کشور و نظام وارد می‌کند.
محمدمهدی مروج‌الشریعه در مراسم تجلیل از جانبازان استانداری و فرمانداری‌های تابعه استان خراسان جنوبی اظهار داشت: همه می‌دانیم که کشور متعلق به شهدای پیروزی انقلاب، شهدای دفاع مقدس و دفاع حرم است که خون پاکشان را تقدیم نظام اسلامی کردند.

خبر جدید  تولید گل و گیاه تخصصی در شهرداری بیرجند/۵۲۰۰ اصله نهال تولید شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: همه ایثارگران، آزادگان و جانبازان و خانواده معزز شهدا که امروز افتخار همکاری این عزیزان را در دستگاه‌های اجرایی داریم چشم و چراغ ملت، نظام و جامعه هستند و حضورشان برای ما درس‌آموز و عبرت‌آموز است و امیدوارم بتوانیم راه این عزیزان را بدون هیچ انحرافی و بدون کم و کاست و با تمام توان ادامه دهیم.

وی افزود: عزت جامعه اسلامی در گرو تداوم راه شهداست و مسیر دیگری وجود ندارد.

مروج‌الشریعه بیان کرد: شهدای حریم حرم برای عزت، استقلال و شرف مملکت بسیار مظلومانه به شهادت رسیده و مادامی که جریان حق و باطل در دنیا حاکم است و نظام اسلامی با همین آرمان‌ها بخواهد به حیات مقدسش ادامه دهد باید از آرمان‌های خویش جانانه دفاع کند.

خبر جدید  رقابت 214هنر جوی خراسان جنوبی در مسابقات علمی کاربردی

مقام عالی دولت در استان افزود: امروز همه گرایش‌های سیاسی با سلایق مختلف مملکت را از آن خود بدانند و در کنار هم با صمیمیت و همکاری، برای آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به بداخلاقی‌های موجود در فضای حقیقی و مجازی گفت: نابخردی‌ها چه در فضای مجازی و چه در گویش بعضی از افراد با هر ضرب آهنگی که به تفرقه در کشور ختم شود جاده صاف کن دشمن خواهد بود و بزرگترین ضربه را به کشور و نظام وارد می‌کند.

وی از همه خط مشی‌های سیاسی خواست قدر نعمت امنیت، همدلی و وحدت را بدانند و همواره به یاد داشته باشند که بر سر سفره انقلاب نشستیم و ده‌ها هزار شهید خون خود را تقدیم انقلاب کردیم تا بتوانیم امروز خادم مردم باشیم.

خبر جدید  دعوت از مردم خراسان جنوبی برای اهدای خون

مروج‌الشریعه با اشاره به شعار سال خاطرنشان کرد: تاکیدات رهبری چه در موضوع اقتصاد مقاومتی و چه در موضوع کالای ایرانی آن است که بتوان به کالای ایرانی و دانش دانشمندان کشور متکی بود که البته این به معنای نفی تعامل با جهان نیست و حمایت از کالای ایرانی، اتکا به توان داخل و دانش مهندسین ایرانی است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۱۹۲۲۲ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب