کد خبر:419 | 12:51:25 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام ۹۰دانش آموز طبسی به مناطق عملیاتی جنوب
اعزام ۹۰دانش آموز طبسی به مناطق عملیاتی جنوب
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: ۹۰دانش آموز از طبس جمعه ۱۳بهمن با چهار دستگاه اتوبوس جهت بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام می شوند. سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در گفتگو  با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی از اعزام ۹۰ دانش آموز پسر […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس گفت: ۹۰دانش آموز از طبس جمعه ۱۳بهمن با چهار دستگاه اتوبوس جهت بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام می شوند.

سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه طبس در گفتگو  با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی از اعزام ۹۰ دانش آموز پسر در روز جمعه ۱۳ بهمن به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوی راهیان نور خبر داد.

خبر جدید  98؛ سال آبخیزداری خراسان جنوبی / مهار بیش از 62 میلیون مترمکعب روان آب

و ی با بیان اینکه فردا ساعت ۱۳ مراسم بدرقه دانش آموزان با حضور خانواده ها و مسئولین برگزار می شود گفت: در هر اتوبوس یک راوی، دو نیروی فرهنگی و یک روحانی دانش آموزان را همراهی خواهند کرد.

فرحبخش ثانی افزود: دانش آموزان از مناطق عملیاتی جنوب، اروندکنار، شلمچه، هویزه و دهلاویه بازدید خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه فلسفه اعزام اردوهای راهیان نور ارتباط با شهداست اظهارکرد: این سرزمین، سرزمین پاکی است و این یادمان‌ها،.مناطق مجاهدت‌های ملت ایران را در خود جای داده است.

خبر جدید  همایش شیرخوارگان حسینی در ۱۵۰ نقطه خراسان‌جنوبی برگزار شد

فرمانده ناحیه بسیج سپاه طبس بیان کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی است تا جوانان تحت تاثیر پاکیزه بودن و معنویت این مناطق قرار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ فعالیت فرهنگی را نمی توان در سطح راهیان نور قرار داد حتی این اردوها از مرزهای جغرافیایی کشورمان عبور کرده و زائران مختلفی از قاره‌های آفریقا، آسیا و اروپا را به اینجا کشانده است.

خبر جدید  اولین رویداد استارتاپی شمال شرق کشور در فردوس

فرحبخش ثانی با بیان این که مقام معظم رهبری چندین مرتبه در این مناطق حضور پیدا کردند افزود: مقام معظم رهبری در سفری که در سال ۷۸ به مناطق عملیاتی داشتند فرمودند من این سرزمین [شلمچه] را یک سرزمین مقدس می دانم اینجا نقطه‌ای است که ملائکه الهی شاهد فداکاری های مخلصانه این شهدای عزیز بودند.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب