کد خبر:3601 | 11:02:18 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام بیش از ۱۲۰۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی به راهیان نور
اعزام بیش از ۱۲۰۰ دانشجوی خراسان‌جنوبی به راهیان نور
گروه معارف- مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: تا پایان سال جاری، بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان‌جنوبی به سفر معنوی راهیان نور اعزام خواهند شد. به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، ابوذر صلاحی، مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی، امروز ۱۰ اسفند، در حاشیه اعزام دانشجویان پیام نور به راهیان نور، در […]

گروه معارف- مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: تا پایان سال جاری، بیش از ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی خراسان‌جنوبی به سفر معنوی راهیان نور اعزام خواهند شد.

به گزارش ایکنا از خراسان‌جنوبی، ابوذر صلاحی، مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی، امروز ۱۰ اسفند، در حاشیه اعزام دانشجویان پیام نور به راهیان نور، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اردوی راهیان نور که ثبت نام آن از یک ماه پیش در بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان آغاز شده؛ در برخی دانشگاه‌ها پس از قرعه کشی با حضور حدود ۴۰۰ دانشجوی پسر و بیش از ۸۰۰ دانشجوی دختر انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه این دانشجویان در قالب ۲۷ اتوبوس از سراسر استان به این سفر معنوی خواهند رفت، افزود: از دهم اسفند اولین اعزام انجام می‌شود و تا بیست و پنجم اسفند سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شعار امسال کاروانهای راهیان نور « ولایتمداری، رمز عبور از فتنه ها» انتخاب شده است، تصریح کرد: تمام دانشجویان در طول این مدت و در سه بازه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند که دو بازه اول و دوم مخصوص خواهران و بازه سوم ویژه برادران است.
صلاحی ادامه داد: زائرین دانشجو در این سفر که با هدف بازدید از مناطق عملیاتی جنوب در استان خوزستان انجام می‌شود، از یادمان‌های والفجر ۸ در اروند کنار، خرمشهر، نهر خین، شلمچه، طلائیه، هویزه، دهلاویه، چزابه، کانال کمیل، فکه و فتح المبین و برخی اماکن به جامانده از آن دوران نظیر بیمارستان صحرایی و معراج شهدا بازدید به عمل خواهند آورد.
وی اظهار کرد: شرکت دانشجویان در برنامه رزمایش شبانه در اردوگاه، زیارت حضرت فاطمه معصومه(س) در بازگشت و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در اتوبوس‌ها در طول مسیر از جمله برنامه‌های جانبی این سفر معنوی است که برای اولین سال به طور منسجم تر برنامه ریزی شده است.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی بیان کرد: با توجه به سابقه خوب و تجربه‌های موفق این اردو در سالیان گذشته، راهیان نور از جمله برنامه‌های بسیار تاثیر گذار و ارزشمند بسیج است که توانسته خیل عظیم دلدادگان به شهدا را به خود جذب کند و همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان با عشق و علاقه فراوان سعی در شرکت در این اردوی معنوی دارند.
صلاحی با اشاره به تاثیرات این سفر معنوی، یادآور شد: آشنایی با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت و افزایش روحیه جهادی و ولایتمداری از تاثیرات این سفر بر دانشجویان است.
انتهای پیام

خبر جدید  ایجاد اشتغال در مناطق روستایی محدویت منابع مالی ندارد

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب