کد خبر:34758 | 1:28:51 - یکشنبه 17 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار خراسان جنوبی: بودجه شهرستان‌ها روی مناطق کم‌برخوردار متمرکز شود
استاندار خراسان جنوبی: بودجه شهرستان‌ها روی مناطق کم‌برخوردار متمرکز شود
استاندار خراسان جنوبی گفت: بودجه باید روی مناطق کم‌برخوردار متمرکز شود و فلسفه توازن کاهش فاصله بین مناطق برخوردار و کم‌برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدصادق معتمدیان، صبح امروز در شورای برنامهریزی توسعه خراسان جنوبی با گلایه از اینکه چرا در این شورا فرمانداران حضور ندارنداظهار داشت: در جلسه شورای برنامهریزی برای شهرستانها تصمیم گرفته میشود و باید فرمانداران حضور داشته باشند.

وی با گلایه از عدم حضور یکی از مدیران و حضور نماینده وی در این جلسه افزود: هیچ جلسهای مهمتر از شورای برنامهریزی و توسعه استان نیست و باید مدیران به شخصه در این جلسات حضور داشته باشند و اگر نیاز فوری به عدم حضور باشد قبل از جلسه به دفتر استاندار اعلام شود.

خبر جدید  ذخیره‌سازی ۹۰۰ تن میوه شب عید در خراسان جنوبی آغاز شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: جلسات شورای برنامهریزی باید هرماهتشکیل شود و با دستور کار مشخص دنبال شود.

معتمدیان با بیان اینکه اعضای شورای برنامهریزی استان موضوعات مهم در حوزه توسعه استان را احصا کنند تا در جلسات مطرح شده وروی آن برنامهریزی شود افزود: در برنامه سال آتی موضوعات مهمی داریم و برخی اسناد از قبل کار پژوهشی آن انجام شده اما نیاز به بازنگری و باز تعریف دارد.

وی با اشاره به سند توسعه استان بیان کرد: شهرستانها سند آمایش و سرزمینی را در دستور کار برنامهریزی قرار دهند و در جلسه آتی گزارشی از آخرین وضعیت اسناد مطرح شود.

خبر جدید  امدادرسانی در مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی با جدیت پیگیری شود

استاندار خراسان جنوبی گفت:یکی از کارها این است در توزیع اعتبارات فاصله مناطق برخوردار از کم برخوردار در نظر گرفته شود و در توزیع اعتبارات شهرستانها، بودجه باید روی مناطق کم برخوردار متمرکز شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی نیز در این جلسه با بیان اینکه در استان مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی داریم که ۹۳ نفر محقق و اعضای علمی مشغول به کار هستند اظهار داشت: در این مرکز تلاش میشود با توجه به اینکه نیاز بخش کشاورزی تحقیقات از طریق علمی و آموزشی است که از این طریق نتیجه احصا شود.

قوسی افزود: مباحث تحقیقاتی که پایه علمی و آموزشی دارد یک ساله جواب نمیدهد و طرح هایی که از گذشته آغاز کردهایم هنوز منتظر نتایج علمی است و ۱۸ طرح انعقاد قرارداد انجام شدتا به نتیجه برسد.

خبر جدید  خراسان جنوبی| ۱۰ هکتار از پوشش گیاهی منطقه حفاظت شده شاسکوه در آتش سوخت

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب