کد خبر:817 | 13:39:40 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استانداردهای زندگی شهرنشینی در «مهر شهر» فراهم شود
استانداردهای زندگی شهرنشینی در «مهر شهر» فراهم شود
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد مهدی مروج الشریعه در افتتاح ایستگاه آتش نشانی مهرشهر بیرجند به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان در سال های گذشته اشاره و اظهار کرد: امروز ما ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه نفت استخراج و تولید می کنیم در حالی که قبل از […]

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد مهدی مروج الشریعه در افتتاح ایستگاه آتش نشانی مهرشهر بیرجند به تحریم های ظالمانه علیه کشورمان در سال های گذشته اشاره و اظهار کرد: امروز ما ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار بشکه نفت استخراج و تولید می کنیم در حالی که قبل از برجام این میزان ۵۰ درصد ظرفیت تولیدی در شرایط فعلی نبود.

وی با بیان اینکه در برجام دنیا حرف حق ملت ایران را شنید و آن را رسمیت شناخت، افزود: امروز تمامی توفیقاتی که نصیب ملت بزرگ ایران شده به برکت مجاهدت های شهدا و امام راحل(ره) در بدو انقلاب و رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری و نیز هوشیاری ملت عزیز ایران و تلاش و اقتدار نیروهای مسلحی است که اجازه هرگونه خطایی را از دشمنان سلب کرده اند.

خبر جدید  اراده جوان ایرانی، دستان توانمند کشور را معرفی می‌کند

مقام عالی دولت در خراسان جنوبی با بیان اینکه اینکه امروز ایران در اوج نقطه عزت ایستاده است افزود: ما اقتدار خود را نه تنها به معامله که به مذاکره همه نخواهیم گذاشت و بدخواهان این ملت بدانند که اقتدار و عزت ایران عزیز اسلامی قابل مذاکره نیست.

مروج الشریعه بیان کرد: بعد از به نتیجه رسیدن برجام ۴۰ میلیارد دلار درخواست سرمایه گذاری خارجی ارائه شده که ۳۰ میلیارد دلار آن تا کنون به مرحله انعقاد قرارداد رسیده است.

خبر جدید  ۹۶۱ گفتمان دینی در خراسان جنوبی برگزار شد

استاندار خراسان جنوبی به افتتاح ایستگاه آتش نشانی در مهر شهر بیرجند اشاره کرد وادامه داد: باید تلاش کنیم تا استانداردهای زندگی شهرنشینی را برای این منطقه از بیرجند فراهم کنیم.

وی به تلاش شهرداران در این زمینه اشاره و تصریح کرد: در زمینه مبلمان شهری و زیباسازی شهرها شهرداران بایداز تمام توان خود استفاده کنند.

خبر جدید  ویزیت رایگان 36 بیمار اوتیسم خراسان جنوبی

ایستگاه اصلی آتش نشانی مهرشهر بیرجند با اعتبار ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت که با بهره برداری از آن ۲۵ هزار و ۲۰۰ خانوار از مزایای آن برخوردار شدند و برای ۵ نفر نیز اشتغال پایدار ایجاد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب