کد خبر:4132 | 10:50:20 - دوشنبه 23 اکتبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاص ۲۹۰ میلیون تومان برای تجهیزات مدارس خراسان‌جنوبی
اختصاص ۲۹۰  میلیون تومان برای تجهیزات مدارس خراسان‌جنوبی
گروه اجتماعی: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی از اختصاص ۲۹۰ میلیون تومانی تجهیزات مدارس در شش ماهه ابتدای امسال خبر داد. محمدرضا بیکی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در شش ماهه ابتدای امسال بیش از  ۲۶۰۰مورد از ملزومات اداری، سایر اقلام آموزشی و […]

گروه اجتماعی: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی از اختصاص ۲۹۰ میلیون تومانی تجهیزات مدارس در شش ماهه ابتدای امسال خبر داد.

محمدرضا بیکی، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در شش ماهه ابتدای امسال بیش از  ۲۶۰۰مورد از ملزومات اداری، سایر اقلام آموزشی و کمک آموزشی توزیع شد.
وی افزود: این اقلام شامل میز و صندلی معلم و دانش‌آموز، کمدهای کتابخانه و آزمایشگاه، وسایل ورزشی و سایر تجهیزات مورد نیاز در مدارس، آموزشگاه‌های روزانه، شبانه‌روزی و خوابگاه‌های استان است.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی اعتبار این تجهیزات را حدود ۲۹۰ میلیون تومان ذکر کرد و بیان کرد: ۱۲۱ میلیون تومان از اعتبارات مذکور، سهم سرفصل اعتباری کشوری و مابقی آن از محل استانی تأمین شده است.
بیکی ادامه داد: همچنین مجموع تجهیزات توزیع شده در مدارس استان در سال گذشته بیش از ۳۳۵۰ مورد است.
 وی اظهار کرد: برای این تجهیزات در سال گذشته بالغ بر ۹۳۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته است.
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان‌جنوبی با بیان اینکه استاندارد کردن و هوشمندسازی مدارس، سهم دانش‌آموزان این خطه کویری است.
 بیکی یادآور شد: امیدوارم با تأمین بستر مناسب در حوزه آموزشی، شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای ذاتی فرزندان ایران اسلامی باشیم.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب