کد خبر:891 | 13:02:28 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احیاء فریضه نماز با استفاده از روحانیون جوان پویان و متفکر
احیاء فریضه نماز با استفاده از روحانیون جوان پویان و متفکر
گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان‌جنوبي گفت: سیاستگزاران در ستاد اقامه نماز با هدف پویایی و تشویق نسل جوان، از روحانیون جوان و پویا با تفکرات نوین استفاده کنند. به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، علي اسماعيلي امروز۱۶ بهمن ماه در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان‌جنوبي گفت: سیاستگزاران در ستاد اقامه نماز با هدف پویایی و تشویق نسل جوان، از روحانیون جوان و پویا با تفکرات نوین استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از خراسان جنوبی، علي اسماعيلي امروز۱۶ بهمن ماه در گردهمایی ائمه جمعه و رابطین دستگاه‌های اجرایی استان اظهارکرد: روح زندگی و حیات همه بعد از اصول دین و اعتقاد اصلی به وحی، نبوت و رسالت ختم مرسلین به نماز است.

وی افزود: اگر معنویت در نماز و خشوع و خضوع در مقابل ذات اقدس کبریا گرفته شود انگیزه‌ای برای تلاش و فعالیت باقی نمی‌ماند.

خبر جدید  برآورد 61 میلیارد تومانی خسارت سیل به خراسان جنوبی

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان‌جنوبي با اشاره به اینکه اهمیت نماز بر هیچ کس پوشیده نیست، تصریح کرد: کسانی که توفیق خدمت را دارند شرعی و قانونی مکلف هستند که الگو برای همه مردم و جوانان و در اقامه نماز باشند.

اسماعیلی با تاکید به اینکه وظیفه همه مسئولین است تا در راه انجام هرچه بهتر این فریضه انجام وظیفه کنند، ادامه داد: احتمام ویژه به برپایی نماز خصوصا نماز جماعت در ادارات وتشویق با شیوه‌های درست اعتقادی با نظر روحانیت برای شرکت در نماز انجام شود.

خبر جدید  افزایش کیفیت زمینه‌ساز حمایت از تولید کالای ایرانی است

وی بیان کرد: همه مدیران دقت داشته باشند در این راستا انجام وظیفه بیشتری داشته باشند و با مشارکت در نماز جماعت الگویی برای سایر همکاران نیز باشند.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان‌جنوبي با تاکید بر اهمیت مکان برپایی نماز در ادارات ادامه داد: تا جایی که ممکن است بهترین نقطه در ادارات به برگزاری نماز اختصاص و محل نماز خانه قرار داده شود.

اسماعیلی با بیان اینکه مدیران دقت و احتمام در خصوص اقامه نماز را داشته باشند، تاکید کرد: روحانیون و سیاستگزاران در ستاد اقامه نماز با هدف پویایی و تشویق نسل جوان، از روحانیون جوان و پویا با تفکرات نوین استفاده کنند.

خبر جدید  افتتاح مرکز آموزش خلبانی فوق سبک در بیرجند

وی یادآور شد: استانداری خراسان جنوبی رتبه دوم در سطح کشور در امر اقامه نماز را کسب کرده که این امر توفیق بزرگی است و سعی می‌شود این سطح را حفظ و در امر ارتقاء آن نیز تلاش کنیم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان‌جنوبي خاطر نشان کرد: ستاد اقامه نماز کمبودها و نواقص را در خصوص اقامه نماز گزارش و برای رفع ان تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب