کد خبر:1030 | 13:23:12 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احراز پست‌ مدیریتی منوط به کسب گواهی از کانون ارزیابی مدیران است
احراز پست‌ مدیریتی منوط به کسب گواهی از کانون ارزیابی مدیران است
به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم ورداسبی صبح دوشنبه در مراسم افتتاح پردیس ارزیابی و تربیت مدیران جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حال حاضر احراز پست مدیریتی در جهاد کشاورزی منوط به کسب گواهی لازم از کانون ارزیابی مدیران است. وی اظهار کرد: کانون ارزیابی مدیران در جهاد کشاورزی با هدف شناسایی استعدادها برای انتصاب […]

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم ورداسبی صبح دوشنبه در مراسم افتتاح پردیس ارزیابی و تربیت مدیران جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حال حاضر احراز پست مدیریتی در جهاد کشاورزی منوط به کسب گواهی لازم از کانون ارزیابی مدیران است.

وی اظهار کرد: کانون ارزیابی مدیران در جهاد کشاورزی با هدف شناسایی استعدادها برای انتصاب به پست‌های مدیریتی، ارزیابی این استعدادها و در نهایت توانمند سازی آنان تشکیل شده است.

خبر جدید  کشف 9 انبار احتکار کالا در خراسان جنوبی

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهاد کشاورزی افزود: این کانون در تهران قرار دارد و در برخی استان‌ها نیز پردیس ارزیابی تشکیل شده تا کارشناسان و مدیران برای ارزیابی نیاز به اعزام به پایتخت نداشته باشند.

ورداسبی ادامه داد: در ارزیابی‌های کانون ۱۱۰ نشانه رفتاری توسط ارزیاب‌ها بررسی می‌شود که این اتفاق گام بلندی برای تربیت مدیران آینده در مجموعه جهاد کشاورزی است.

خبر جدید  شورای فرهنگ عمومی در پیاده‌سازی مشورت‌ها ظرفیت مطلوبی است

وی افزود: با وجود این پردیس‌ها و کانون های ارزیابی آموزش‌های ضمن خدمت نیز در جهاد کشاورزی تغییر می‌کند.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهادکشاورزی با اشاره به افتتاح پردیس ارزیابی مدیران در خراسان‌جنوبی یادآور شد: ارزیاب‌ها از خارج از استان خواهند بود که هیچ ارتباطی با همکاران جهاد کشاورزی استان نداشته باشند تا ارزیابی‌ها از کیفیت بالاتری برخوردار باشد.

خبر جدید  اسکان بیش از 8 هزار خانوار در مدارس خراسان‌جنوبی

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب