کد خبر:3954 | 12:10:59 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای مشترک پدافند غیرعامل توسط بسیج و سپاه و استانداری
اجرای مشترک پدافند غیرعامل توسط بسیج و سپاه و استانداری
اجرایی کردن پدافند غیرعامل در سال ۹۷ با هم افزایی سه سازمان مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه انصارالرضا(ع)، سازمان بسیج مهندسین استان و پدافند غیرعامل استانداری مققر شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، صبح امروز  در رابطه با اجرای پدافند غیرعامل در استان جلسه مشترکی بین معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه […]

اجرایی کردن پدافند غیرعامل در سال ۹۷ با هم افزایی سه سازمان مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه انصارالرضا(ع)، سازمان بسیج مهندسین استان و پدافند غیرعامل استانداری مققر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، صبح امروز  در رابطه با اجرای پدافند غیرعامل در استان جلسه مشترکی بین معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل سپاه انصارالرضا(ع)، سازمان بسیج مهندسین استان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری برگزار شد.

خبر جدید  بهره برداری از ۱۵ طرح هفته دولت در شهرستان بشاگرد

عابدی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری در این جلسه ضمن استقبال از حضور بسیج و سپاه در امر فرهنگ سازی پدافند غیرعامل، آمادگی خود برای اجرای برنامه مشترک در سال ۹۷ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح مساجد و پایگاه بسیج اعلام کرد.

سهرابی فرد مسئول سازمان بسیج مهندسین خراسان جنوبی در این نشست در معرفی مهندسین بسیجی برای مربی گیری پدافند غیرعامل و راه اندازی میز خدمت در سطح مساجد استان اعلام آمادگی کرد.

خبر جدید  «سفر به کویر» مهمان مخاطبان سیمای خراسان جنوبی می شود

بلالی مسئول معاونت مهندسی سپاه هم آمادگی خود در اجرای طرح های پدافند غیرعامل در ساخت ابنیه ها و اجرای برنامه های مشترک در هفته پدافند غیرعامل اعلام کرد.

در پایان این جلسه مققر شد، اجرایی کردن مبحث پدافند غیرعامل در سال ۹۷ با هم افزایی سه سازمان به انعقاد تفاهم نامه ای در سال آینده منجر شود.

خبر جدید  آب اولویت اول خراسان جنوبی در سال۹۷/فرصتهای گردشگری و صنایع دستی

گفتنی است، اولین برنامه مشترک در سوم اسفندماه اجرا شد و تعدادی از مهندسین بسیجی در کارگاه پدافند غیرعامل استان که در سازمان مدیریت برنامه و بودجه برگزار شد حضور پیدا کردند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب